FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Hodnocení letošní sezóny z pohledu vedoucích mužstev

21.3.2013, 20:36 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Je tu další hodnocení mužstva JS AGENCY FUTSAL LIGY.

Na dnešní otázky odpovídal vedoucí mužstva BIZONI Č.Budějovice, Vlasta Mertl:

1. Jak jste spokojen s umístěním vašeho mužstva po tomto ročníku?

Skončili jsme na šestém místě což je vzhledem k našemu mladému týmu docela dobrý umístění! Prakticky jsme se dostali do play-off, které jsme bohužel hrát vzhledem k nízkému počtu hráčů nemohli. Začal totiž velkej fotbal, a zrovna v den kdy se hrálo play-off naši kluci skoro všichni měli povinnosti tam. Proto jsme raději účast v play – off včas odřekli, aby ho mohl hrát jiný oddíl. Takže spokojenost je, i když výhrady by se taky našli!

2. Kteří hráči ve vašem týmu patřili k největším oporám?

Letos byli oporami Martin Sivák, Jakub Wágner, kteří byli i našimi nejlepšími střelci. A určitě i brankář Jirka Halámka. Ale i ostatní hráči zaslouží pochvalu za přístup a odvedenou hru. Bohužel naše největší opora Filip Mertl laboruje celé zimní období se zraněním kolene. Sice několik zápasů odehrál, ale nebylo to ono. Dneska už je po operaci a v příští sezoně už bude moci hrát naplno. Jsem hodně rád, že i přes hodně obdržených gólů se dostal Jirka Halámka do širší nominace České republiky do 21 let, kde ho v této době čeká soustředění a teď už je vše jen na něm co ukáže dál!

3. Jak hodnotíte úroveň JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY?

Úroveň jihočeské ligy je hodně vysoká. Troufám si říct, že tři až čtyři týmy z čela tabulky mohou hrát celostátní ligu a rozhodně se tam neztratí. Jenže je mi jasné, že finančně to není tak jednoduché, a proto hrají tady a ta úroveň je opravdu na výši!

4. Jak jste spokojen s její organizací, a co by jste případně změnil?

Já osobně jsem s organizací spokojen. Letos jsme hráli hodně v hale na sádkách, což je pro nás nejvýhodnější z pohledu cestování. A jezdit do Vimperka, kde jsou pokaždé nějaké problémy se nikomu určitě nechce! Možná, že by nějaké návrhy byli, ale nejsou to podstatné věci, které bych zde chtěl publikovat!

5. Zúčastní se vaše mužstvo příštího ročníku?

Tak to v tuhle dobu nedokážu říct, ale předpokládám, že ano. Jenže je ještě hodně času na rozhodnutí a tak to nemůžu na 100% potvrdit!


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5