FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Hodnocení letošní sezóny z pohledu vedoucích mužstev

19.3.2013, 17:23 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice -Zde je vyjádření dalšího mužstva letošní JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY.

Na dnešní otázky odpověděl Miroslav Havelec, DEMOLICE Č.Budějovice:

1. Jak jste spokojen s umístěním vašeho mužstva po tomto ročníku

S umístěním nejsme vůbec spokojeni. Měli jsme a určitě máme na to abychom pomýšleli na vyšší příčky než je to poslední. Problém však nastal ve zodpovědnosti jednotlivých hráčů a jejich přístupu. Soutěž se hodně vyrovnala a chodit na utkání, bez možnosti střídání či pouze s jedním náhradníkem zkrátka nejde.

2. Kteří hráči ve vašem týmu patřili k největším oporám?

Opory se pro letošní sezonu hledají snadno. Chodilo nás tak málo, že oporou byl každý, kdo přišel. Ale bylo by nefér nejmenovat. Mezi stálice patřil Zdenda Vařák jenž v brance dělal co mohl a dále je třeba poděkovat nejen za přístup ale celkovou hru Milanům Staňkovi a Horákovi.

3. Jak hodnotíte úroveň JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY?

Úroveň krajské ligy se zvyšuje. Týmy jsou více vyrovnané a každý může porazit každého. Což přispělo ke zkvalitnění soutěže a bylo k vidění mnoho atraktivních zápasů.

4. Jak jste spokojen s její organizací a co by jste případně změnil?

Organizace byla asi letos nejslabším článkem, co se sálovky pro rok 2012 -2013 nepovedlo. Začalo to už tím že je přihlášen tým, který zakládá teprve své družstvo. Všichni máme v dobré paměti jak tomu bylo když do této velice kvalitní soutěže naskočil stejným způsobem tým Drahotěšic. Byly rádi za každý výsledek, kdy nedostali 10 branek. Stejného osudu jsem se bál i v případě Grobáků, ale tam to bylo nakonec ještě úplně jinak. Jejich přihlášení a nakonec neúčast ani na 1 utkání budí dojem smyšleného týmu, protože když jdu už hrát nějakou soutěž jako začátečník mám v sobě jisté zapálení a chuť a proto nevidím důvod ani nepřijít. Následná reakce s přelosování a odečtem bodů byla určitě zprávná, ovšem styl jakým se to přelosovalo vznáší další otazník nad organizací a schopností našich zvolených zástupců. Nechci se nijak vymlouvat, že zrovna tato zkutečnost nějak ovlivnila naše výsledky, ale hrát z 8 turnajů celkem 6 dvojzápasů bez pauzi mezi zápasy je poněkud zarážející, ale i tak to nezmění nic na faktu, kdy jsme přijeli na turnaj bez možnosti střídání a navíc bez jednoho dresu čímž sme dozajisté soutěž znehodnotili. Proto se i touto cestou omlouvám za tento organizační problém ze strany našeho týmu a děkuji příslušným rozhodčím i soupeři, že nám umožnili zápas důstojně odehrát.

5. Zúčastní se vaše mužstvo příštího ročníku?

O tom zda se do dalšího ročníku přihlásíme se musíme společně pobavit nejen se členy našeho A-týmu ale i B-týmem a vyvodit nějaké rozumné řešení. Rádi bychom samozdřejmně pokračovali, ale bez doplnění kádru a nebo spíše větší chuti a hlavně zodpovědnosti stávajících hráčů v tom nevidím problém.Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5