FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Českobudějovická sálovka: Oba lídři sálovky uhájili první příčku.

6.3.2013, 11:29 | vložil: Luboš Vlnatý

V Lišově a na Hluboké se uzavřely brány letošní okresní sálovky. V posledním turnaji obou lig uhájilo vedení Božolé, které obhájilo loňský triumf, druhou okresní ligu pak opanovalo mužstvo Rudolfova. Sestup do nejnižší soutěže po několika letech záchranářských prací tentokrát neminul celek Dokova, který v posledním turnaji předstihlo béčko Netáhel.


1. okresní liga – výsledky

Hojná Voda – Lišov 2:7 (1:2)
Záruba 2 – Hlas 3, Červenka 2, Dvořák, O. Mach

Netáhla B – Lišov 3:4 (1:1)
Dvořák 3 – Fiktus, Hlas, Červenka, O. Mach

Strojírna Honner – Hojná Voda 7:2 (4:1)
Maruška 4, Šindelář 2, Heindl – Górny, Záruba, ŽK 1:2 (Lošek – Kubalák, Socher)

Netáhla B – Leges 7:1 (3:1)
Dvořák 4, Jaroš 2, Tříska – Kramář

T. Sviny – Strojírna Honner 1:5 (0:3)
Husa – Heindl, Formánek, Maruška, Kalášek, Lávička, ŽK 1:0 (Husa), MK 1:0 Tácha)

Izogarant – Leges 3:5 (1:4)
R. Tibitanzl 2, Douda – Winkler 4, Medek

Doubravice – T. Sviny 4:2 (2:0)
Vazač 2, J. Češka, Hrdlička – Buřič, ŽK 0:1 (Štrachal)

Izogarant – Božolé 2:3 (1:2)
Gombita, R. Tibitanzl – Hanousek 3, ŽK 2:0 (Gombita, Čáp), ČK 1:0 (Gombita)

Dokov – Doubravice 3:7 (1:3)
Dvořák, Voleman, Sosna – J. Češka 3, Holzer 2, Vazač, Kaločaj, ŽK 0:1 (Holzer)

Dokov – Božolé 0:9 (0:5)
Novák, Kasper 2, Kalina, Toman, Hanousek, Klíma, Kubata

Konečná tabulka
1. Božolé 12 – 3 – 3 105:74 39
2. Lišov 11 – 4 – 3 94:69 37
3. Hojná Voda 10 – 1 – 7 111:72 31
4. Doubravice 9 – 4 – 5 68:60 31
5. Strojírna 9 – 2 – 7 77:75 29
6. T. Sviny 8 – 1 – 9 89:92 25
7. Leges 5 – 4 – 9 90:98 19
8. Izogarant 5 – 3 – 10 66:78 18
9. Netáhla B 5 – 0 – 13 45:77 15
10. Dokov 3 – 4 – 11 54:104 13

Nejlepší střelec soutěže: 39 – Záruba (H. Voda)

2. okresní liga – výsledky

Drahotěšice – Jávři 1:9 (0:3)
J. Klečka – Škarda 4, Vazač 3, Zimandl 2

Adamov – Drahotěšice 9:3 (3:2)
Zayml 4, Koranda 3, D. Nárovec, Kolařík, ŽK 1:0 (Kolařík)

Jávři – Demolice B 4:1 (1:1)
Vazač, Škarda 2 – Kroka

Playmakers – Adamov 0:7 (0:4)
Zayml 4, Koranda 2, D. Nárovec

Demolice B – Labužníci 7:4 (2:3)
Staněk 3, Türk 2, Kroka, Kropík – Šísl 2, Novák, Koňarik, ŽK 1:0 (Türk)

Černý Bez – Playmakers 0:13 (0:8)
Kapoun, Vaňas 5, Baloun 2, Radosta

Labužníci – Izogarant B 6:6 (3:1)
Koňarik 4, Šísl 2 – Stropek 4, Horský 2, ŽK 0:2 (Fiala, Podlešák)

Tex.Color B – Černý Bez 10:3 (6:0)
Mendlík 4, Kubát, Novotný 2, Benkovský, Štěpánek – Vajgel 2, Had

Izogarant B – Orth.Med B 5:11 (0:2)
Stropek 2, Podlešák, Tampír, Horský – Pešula 4, Kovačičin 3, Záveský 2, Riegel, Rambousek, ŽK 0:1 (Alenka)

Archeus – Tex.Color B 8:3 (4:3)
Šauer 4, Vansa, Chmátal, Beneda, Lysina – Novotný 2, Mendlík

Rudolfov – Orth.Med B 4:1 (2:0)
Pouzar 3, Vaněček – Alenka, ŽK 1:1 (R. Zachara – Kovačičin)

Archeus – Rudolfov 8:6 (5:5)
Vansa 5, Chmátal 2, Pacholík – Pouzar 4, Vaněček, Bajer, ŽK 0:1 (Pouzar), MK 1:2 (Vansa – Pouzar, Vaněček)

Konečná tabulka
1. Rudolfov 13 – 3 – 4 125:92 45
2. Archeus 14 – 2 – 6 151:86 44
3. Orth.Med B 14 – 2 – 6 120:74 44
4. Adamov 13 – 3 – 6 139:91 42
5. Demolice 13 – 1 – 8 141:107 40
6. Jávři 11 – 5 – 6 107:62 38
7. Tex.Color B 10 – 1 – 11 109:118 31
8. Izogarant B 6 – 4 – 12 98:139 22
9. Labužníci 6 – 4 – 12 125:146 22
10. Playmakers 6 – 1 – 15 85:131 19
11. Drahotěšice 6 – 0 – 16 68:156 18
12. Černý Bez 3 – 4 – 15 92:169 13

Nejlepší střelec soutěže: 66 – Horák (Demolice B)


připravil: Luboš Zabilka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5