FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Výsledky 2. OL České Budějovice

4.3.2013, 08:45 | vložil: Luboš Vlnatý

2. okresní liga – výsledky:

Jávři – Tex.Color B 1:3 (0:1)
Škarda – Mendlík 2, Novotný

Jávři – Izogarant B 3:4 (1:1)
Benda, Škarda, Fodora – Mareš 2, Týmal, Fiala, ŽK 1:0 (Šilha)

Tex.Color B – Playmakers 5:1 (4:0)
Tupý 2, Stejskal, Mendlík, Novotný – Baloun

Izogarant B – Černý Bez 2:9 (1:3)
Mareš, R. Tibitanzl – T. Tauber 3, Rottner, Had 2, Vajgel, M. Hubinger, ŽK 0:1 (P. Tauber)

Playmakers – Archeus 1:3 (1:0)
Baloun – Beneda, Berounský, Lysina

Rudolfov – Černý Bez 4:4 (1:0)
R. Zachara 4 – P. Tauber, T. Tauber, Vajgel, Had, ŽK 0:2 (P. Tauber, Had)

Archeus – Orth.Med B 2:4 (1:2)
Lysina, Beneda – Vojč 2, Riegel, Kovačičin, ŽK 1:2 (Šaer – Dvořák, Riegel)

Drahotěšice – Rudolfov 3:6 (1:4)
Dychtl 2, Valeš – Bajer, R. Zachara 2, E. Zachara, Vaněček, ŽK 1:0 (Kokeš)

Labužníci – Orth.Med B 6:7 (3:7)
Koňarik 5, Dvořák – Pihera 3, Gažák, Kovačičin, Riegel, Podlešák

Drahotěšice – Demolice B 4:1 (0:1)
Dychtl 2, Sobíšek, Kokeš – Türk, ŽK 0:1 (Matějka)

Adamov – Labužníci 8:5 (6:3)
Hric 6, D. Nárovec, Kolařík – Koňarik 4, Šísl 2, ŽK 0:1 (Proskočil)

Demolice B – Adamov 6:6 (3:4)
Maxa 3, Kroka 2, Matějka – Zayml 3, Rossmann 2, Hric

Tabulka:
1. Rudolfov 13 – 3 – 4 125:92 42
2. Orth.Med B 13 – 2 – 5 108:65 41
3. Archeus 12 – 2 – 6 135:77 38
4. Demolice B 12 – 1 – 7 133:99 37
5. Adamov 11 – 3 – 6 123:88 36
6. Jávři 9 – 5 – 6 94:60 32
7. Tex.Color B 9 – 1 – 10 96:107 28
8. Labužníci 6 – 3 – 11 115:133 21
9. Izogarant B 6 – 3 – 11 87:122 21
10. Drahotěšice 6 – 0 – 14 64:138 18
11. Playmakers 5 – 1 – 14 72:124 16
12. Černý Bez 3 – 4 – 13 89:146 13

připravil: Luboš Zabilka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5