JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - futsalovým mistrem TEX COLOR Č.Budějovice

25.2.2013, 08:31 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Č.Budějovice - V neděli 24.2.2013 se v Č.Budějovicích odehrál finálový turnaj JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY pro tento rok. Celý turnaj dopadl podle papírových předpokladů a ve finálovém zápase měli zastoupení mužstva, které skončili po základní části na prvním a druhém místě, TK RUMPÁL Prachatice - TEX COLOR Č.Budějovice. Zde jsou výsledky a komentáře delegáta.

neděle, 24.2.2013

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 6:2
Domácí hned od začátku šli za svým cílem a hostům dovolili jen minimum šancí. Zato první gól hostů byl výstavní, kdy Zedek jeho stálou fintou, přehozem přes hlavu, nahrál osamocenému hráči a ten nedal brankáři šanci. Jinak tomuto utkání vládli domácí.

TK RUMPÁL Prachatice - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 8:4
Po krátkém oťukávání soupeřů v 8. minutě domácí otevřeli skóre 1:0. Kritická minuta pro hosty byla 19., kdy inkasovali hned třikrát. Druhý poločas začali hosté lépe, kdy během pěti minut snížili na rozdíl dvou branek. Závěr lépe zvládli domácí a připsali si dobrý náskok skóre do druhého utkání.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 6:9
V tomto utkání se hrála bezstarostná sálovka, kdy hosté si byli vědomi náskoku ve skóre z prvního utkání, ale průběh utkání na to nevypadal. Domácí bojovali a vyhráli 1. poločas, ale závěr však patřil hostům.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 3:2
Domácí začali utkání zodpovědněji jak předešlé a dokázali 1. poločas vyhrát z důvodu, že lépe bránili a střelcům hostů se nedařilo a nebo je vychytal brankář. Druhý poločas začali vlažně a opět v jedné minutě dvakrát inkasovali. Pak se dlouho hrálo na nevyužité šance, až v posledních vteřinách prostřelil z úniku domácí hráč brankáře mezi nohy a připsali si vítězství.

o 3.místo:

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 2:6
Unavení domácí museli hned nastoupit k utkání o třetí místo a začali dobře, dokonce vyhráli 1. poločas. Druhý byl ze strany domácích katastrofální, a proto se z vítězství a bronzové medaile radovali hosté.

finále:

TK RUMPÁL Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 2:6
Finále jak má být, utkali se první s druhým ze základní skupiny a hrála se skvělá sálovka. Domácí se ujali vedení a hráli svou agresivní hru založenou na dobré střelbě. Ta se jim však začala vytrácet a hosté toho dokázali využít ke svému jednoznačnému vítězství a prvnímu krajskému titulu.

Mistrem JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY je mužstvo TEX COLOR Č.Budějovice.