FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PRACHATICKÝ DENÍK - Dva prachatické celky v krajském finále

24.2.2013, 20:14 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice – Po finálovém turnaji jihočeského poháru ve futsale – sálovém fotbale, ve kterém Prachaticko reprezentoval Sokol Lhenice a skončil čtvrtý, je nyní o víkendu na programu další vrchol sezony v kraji, a to finálová část krajské ligy.

Mezi čtyři nejúspěšnější celky se probojovaly hned dva týmy z Prachatic, které budou v neděli bojovat o titul jihočeského mistra. TK Rumpál Prachatice postoupil do závěrečné části jako vítěz dlouhodobé části krajské ligy, Strabag Lubryco se musel prokousat přes čtvrtfinálovou sérii. V ní přešel přes Jelimany Vimperk.

V neděli čekají na prachatické celky hodně silní soupeři. Rumpál se v semifinálové sérii na dvě utkání střetne s ORTH MEDEM České Budějovice, který ve čtvrtfinálové sérii přešel přes jeden z historicky nejlepších týmů v Jihočeském kraji Netáhla České Budějovice. Strabag Lubryco narazí v semifinálové sérii na druhý celek dlouhodobé části soutěže TEX Color České Budějovice.

Jako první vstoupí v českobudějovické sportovní hale do svého semifinálového souboje v 9.00 hodin Rumpál Prachatice proti ORTH MEDU. O hodinu později vyzve Strabag Lubryco hráče TEX Coloru. V 11.00 hodin nastoupí k odvetě semifinále Rumpál, v poledne má na programu svůj druhý zápas Strabag Lubryco. Hodinu po poledni je na programu souboj poražených semifinalistů o třetí místo a ve 14.00 hodin začíná finálový zápas o jihočeského mistra. Oba tyto duely se již hrají pouze na jeden zápas.

Dlouhodobá část sezony ukázala, že jen těžko lze hledat favorita a každý může porazit každého. Zkrátka bude záležet na momentální formě a složení týmů. Popřejme našim okresním zástupcům, aby soupeřům znovu ukázali, že se na Prachaticku hraje jedna z nejlepších sálovek v jižních Čechách.

Autor: Vladimír Klíma


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5