POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Bombarďáci mají za sebou druhé čtvrtfinále

18.2.2013, 21:08 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Bombarďáky Větřní čekal v sobotu velmi těžký úkol, po prvním prohraném čtvrtfinálovém zápase s velkým favoritem soutěže Chemcomexem Praha je čekala odveta a buď pokračování v sérii nebo konec sezóny. Nakonec se futsalové překvapení nekonalo a náš zástupce v CL pro tento ročník končí.

Bombarďáci Větřní - CHEMCOMEX Praha "A" 6:9
Odvetné čtvrtfinálové utkání mezi suverénem základní části CL Chemcomexem Praha a domácím týmem Bombarďáci Větřní připravilo divákům v krumlovské hale zajímavou podívanou okořeněnou hned patnácti brankami. V úvodních minutách byla k vidění z obou stran hra plná osobních soubojů, snaha nechybovat a na nějakou vyloženou šanci se spíše čekalo. V deváté minutě jako první udeřili hosté, když střelu mířící mimo umístil do prázdné branky na zadní tyč dobíhající Rott. Podobným způsobem mohli o chvilku později Bombarďáci srovnat, ale Weinhardovi chyběl krůček, aby na míč dosáhl. Domácí tým se ale přece jen dočkal. Po rohovém vhazování srovnal Grznárik. Radost domácích ale trvala pouze minutu, protože Chemcomex se brankou Fichtnera opět dostal do vedení. A aby bylo pro Bombarďáky ještě hůř, přišla šestnáctá minuta a v ní další dva góly do domácí sítě. Šanci na korekci měli hráči Větřní chvilku před koncem první půle, když zahrávali devítimetrový kop. Jenže Weinharda vychytal Vozár, který vystřídal v brance Mareše pro tuto situaci a snížení nepřipustil. Krátce po poločasové přestávce zahrávali domácí pokutový kop a tentokrát Vozár na střelu Caise nestačil a domácím svitla jiskřička naděje. Ta ale téměř v zápětí zhasla. Ve třiadvacáté minutě kopali úspěšně penaltu i hosté a v téže minutě zasadili Bombarďákům definitivní ránu, když dalšími dvěma góly zvýšili již na 7:2. Od této chvíle se rozhodnutý zápas dohrával v bezstarostném duchu, s akcemi nahoru dolu a gólů na obou stranách vesele přibývalo, takže se zápas musel divákům určitě líbit. Po čtyřiceti minutách se skóre zastavilo na stavu 6:9, což znamenalo, že do finálové čtyřky postoupil Chemcomex a pro Bombarďáky sezóna skončila.