POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

ČTVRTFINÁLE PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY

17.2.2013, 19:24 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V Prachaticích se v sobotu vyluštila tajenka kdo postoupí do finálového turnaje. Z první dvojice MSK a STRABAG postoupilo mužstvo MSK, když první zápas skončil remízou a ve druhém zvítězilo 5:1. Ze druhé dvojice LHENICE a ZBYTINY postoupil favorit a ve dvou zápasech si připsal dvě vítězství. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

MSK BOHEMIA Prachatice - SK STRABAG LUBRYCO 4:4
Utkání velmi vysoké úrovně. Oba soupeři předváděli rychlý, kombinační fotbal plný krásných akcí. Strabag se ujal v první půli sice dvoubrankového vedení, ale během zápasu se hra i výsledek vyrovnal. Domácí výsledek srovnali minutu před koncem a zápas skončil spravedlivou remízou. Oba soupeři měli tudíž stejnou výchozí pozici pro 2. utkání.

SOKOL Lhenice - FAUN BK Zbytiny 5:3
V utkání podprůměrné úrovně si lheničtí udržovali po celý zápas mírné vedení. Hosté bez hráče na střídání se sice snažili, ale více než na snižování výsledku to nestačilo. Lheničtí zůstali se svým výkonem za očekáváním.

SK STRABAG LUBRYCO - MSK BOHEMIA Prachatice 1:5
Očekávalo se opět velmi vyrovnané tvrdé utkání. Bohemka si v 1. poločase vytvořila dvoubrankové vedení, Strabag osm minut před koncem snížil a čekal se strhující závěr, ale MSK Bohemia v závěru domácí jasně přehrála a domácí doplatili na hrubé chyby v závěru utkání.

FAUN BK Zbytiny - SOKOL Lhenice 3:7
Domácí sice v úvodu utkání nastřelili 2 tyče, ale stav se měnil záhy na druhé straně a jasně nastavil zbývající řád utkání. Zbytinští opět bez hráče na střídání ve 2. poločase fyzicky odpadli a nastřelili opět pouze 2 tyče. V průměrném utkání zaslouženě vyhráli lheničtí a potvrdili roli favorita.