FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Kam o víkendu na futsal.....

14.2.2013, 22:29 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Zde přinášíme kompletní víkendovou pozvánku.

sobota, 16.2.2013

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA, čtvrtfinále:
10:00 MSK BOHEMIA : SK STRABAG LUBRYCO
10:50 SOKOL Lhenice : FAUN BK Zbytiny
11:40 SK STRABAG LUBRYCO : MSK BOHEMIA
12:20 FAUN BK Zbytiny : SOKOL Lhenice

rozhodčí: Heinzl, Babka
zapisovatel: Chmelík


1.OKRESNÍ LIGA Č.BUDĚJOVICE, SH Horní Stropnice:
08:00 FC Leges : FC Hojná Voda
08:50 Trhové Sviny : FC Leges
09:40 FC Hojná Voda : ŽP Božolé 1987
10:30 Sokol Lišov : Trhové Sviny
11:15 ŽP Božolé 1987 : SK Netáhla "B"
12:00 FC Strojírna Honner : Sokol Lišov
12:50 SK Netáhla "B" : Dokov
13:40 FC Doubravice "A" : FC Strojírna Honner
14:25 Dokov : FC Izogarant "A"
15:10 FC Izogarant "A" : FC Doubravice "A"

neděle, 17.2.2013

JIHOČESKÉ FINÁLE ČEP 2013, SH Hluboká:
13:00 ORTH-MED Č.Budějovice : SOKOL Lhenice
13:50 TEX COLOR Č.Budějovice : SOKOL Lišov
14:40 SOKOL Lhenice : TEX COLOR Č.Budějovice
15:30 ORTH-MED Č.Budějovice : SOKOL Lišov
16:10 SOKOL Lhenice : SOKOL Lišov
17:00 TEX COLOR Č.Budějovice : ORTH-MED Č.Budějovice

rozhodčí: Kovařík, Kolář
delegát: Kolář Jan


VETERÁNI 40+, SH Č.Krumlov:
09:00 LAZIO Č.Krumlov : ARCHEUS Č.Budějovice
09:25 SVJ Český Krumlov : BOTAFOGO Srubec
09:50 NETÁHLA Č.Budějovice : ARCHEUS Č.Budějovice
10:15 LAZIO Č.Krumlov : SVJ Český Krumlov
10:40 NETÁHLA Č.Budějovice : BOTAFOGO Srubec
11:05 SVJ Český Krumlov : ARCHEUS Č.Budějovice
11:30 LAZIO Č.Krumlov : BOTAFOGO Srubec
12:00 NETÁHLA Č.Budějovice : SVJ Český Krumlov
12:25 BOTAFOGO Srubec : ARCHEUS Č.Budějovice
13:00 LAZIO Č.Krumlov : NETÁHLA Č.Budějovice

rozhodčí: Heinzl, Pánek

ŽÁKOVSKÁ JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA, SH Prachatice:
09:00 Vlachovo Březí A1 : Netolice A2
09:25 Písek B1 : ČD České Budějovice B2
09:50 Vlachovo Březí A1 : SKP České Budějovice A3
10:15 Prachatice B3 : Písek B1
10:40 Netolice A2 : SKP České Budějovice A3
11:10 Prachatice B3 : ČD České Budějovice B2

čtvrtfinále:
11:45 2A : 2B
12:10 1A : 3B
12:35 1B : 3A

semifinále:
13:00 Vítěz ČF1 : Vítěz ČF2
13:30 Vítěz ČF3 : poražený ČF z nejv. počtem bodů

utkání o 5. místo:
14:00 ..... : .....

utkání o 3. místo:
14:30 ..... : .....

finále:
15:00 ..... : .....

15:30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

rozhodčí: Babka, Chmelík









Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5