FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Obě okresní ligy sálovky slibují drama až do konce

14.2.2013, 12:20 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Českobudějovicko - Po víkendových zápasech sálovky v Lišově a na Hluboké je jasné, že poslední dvoukola turnajů budou ještě hodně zajímavá. O titul okresního přeborníka si to nejspíše rozdá obhájce Božolé s celkem Lišova, jasno ještě zdaleka není ani o sestupujícím týmu. Zálusk na vítězství ve druhé druhé okresní lize si dělají minimálně ještě čtyři týmy a po přeskupení v tabulce se do vedení dostal opět celek Rudolfova O ambicích týmů napoví předposlední turnaj. Následující sobota bude patřit pouze nejvyšší soutěži, přivítá ji tentokrát hala v Horní Stropnici ( 8:00).

1.okresní liga – výsledky:
Netáhla B – Doubravice 3:2 (1:1)
Dvořák 2, Vančura – J. Češka, Červený

Doubravice – Lišov 2:5 (0:2)
Fodora, Vazač – Bambule, Bušta 2, Červenka

Izogarant – Netáhla B 5:3 (1:2)
Douda 3, Bašta 2 – Kutheil, Vančura, Jaroš, ŽK 1:0 (Dvořák)

Lišov – Leges 5:4 (4:1)
Červenka 2, Bambule, Dvořák, Trousil – Winkler 2, Kadlec, Bez

Hojná Voda – Izogarant 2:3 (1:2)
Záruba, Němec – Douda, Stropek, Gombita, ŽK 3:0 (Ploák, L. Šulista, Górny)

Leges – Strojírna Honner 7:7 (5:6)
Bez, Winkler 2, Kadlec, Vítovec, Fošum – Lošek, Lávička 2, Sedlic, Formánek, Šindelář

Dokov – Hojná Voda 0:8 (0:4)
Záruba 5, Górny, Dunaj, Stanka, ŽK 0:2 (Polák, Socher)

Strojírna Honner – Božolé 2:8 (1:3)
Sedlic, Lošek – Novák 3, Toman, Hanousek 2, Adam, ŽK 0:1 (Novák)

T. Sviny – Dokov 4:6 (3:4)
Bahenský 2, Lenk, Fabián – Dvořák 3, Rudolf, Černý, Trost

Božolé – T. Sviny 10:9 (4:5)
Novák, Novotný 3, Toman, Adam 2 – Lenk 4, Fabián 2, Šafránek, Kolář, Bahenský

Tabulka:
1. Lišov 9 – 4 – 1 73:52 31
2. Božolé 9 – 3 – 2 84:57 30
3. Hojná Voda 8 – 1 – 5 85:49 25
4. T. Sviny 7 – 1 – 6 76:70 22
5. Strojírna 6 – 2 – 6 57:64 20
6. Doubravice 5 – 4 – 5 48:48 19
7. Izogarant 4 – 3 – 7 50:60 15
8. Leges 3 – 4 – 7 68:74 13
9. Netáhla B 4 – 0 – 10 29:63 12
10. Dokov 2 – 4 – 8 43:79 10

2.okresní liga – výsledky:
Adamov – Černý Bez 16:4 (5:2)
Hric 6, Rossmann, D. Nárovec 3, Zayml 2 – T.Tauber 2, Had, Řáha, ŽK 0:1 (T. Hubinger)

Černý Bez – Demolice 4:8 (3:2)
T.Tauber 2, Řáha, Had – Horák 4, Staněk, Kroka 2, ŽK 1:1 (Řáha – Staněk)

Tex.Color B – Adamov 7:8 (5:2)
Bašta 4, Novotný 2, Mendlík – Rossmann 3, Koranda, Zayml 2, Hric, ŽK 0:1 (Rossmann), MK 1:2 (Suchý – Koranda, T. Nárovec)

Orth.Med B – Demolice B 2:5 (0:1)
Alenka, Pešula – Horák 3, Staněk, Kroka

Rudolfov – Tex.Color B 12:2 (5:1)
Vaněček 6, Pouzar 3, Novák 2, Bajer – Štěpánek, Mendlík

Orth.Med B – Jávři 1:1 (0:0)
Alenka – Škarda, ŽK 2:1 (Podlešák, Švercl – Škarda)

Rudolfov – Playmakres 8:3 (4:0)
R.Zachara 3, Novák 2, Pouzar, Vaněček, Bajer – Frdlík, Baloun, Kapoun

Labužníci – Jávři 7:7 (5:4)
Koňarik 4, Šísl 2, Sodomka – Škarda 3, Holzer, Šilha, Fodora, Vazač, ŽK 1:0 (Veis), MK 0:1 (Krejcar)

Playmakers – Drahotěšice 5:6 (2:3)
Hauser 3, Baloun, Samec – Dychtl 3, J. Klečka, Kučera, Cihla

Labužníci – Archeus 8:10 (3:5)
Koňarik, Havliš, Šísl, Sodomka 2 – Vansa 3, Šauer, Berounský 2, Beneda, Chmátal, Aibl, ŽK 1:0 (Havliš)

Drahotěšice – Izogarant B 2:5 (1:2)
Dychtl, Cihla – Podlešák, Mareš, Horský, Tampír, Fiala, ŽK 1:0 (Dychtl)

Archeus – Izogarant B 13:3 (9:1)
Aibl 4, Chmátal 3, Šauer, Vansa 2, Beneda, Berounský – Borovka, Mareš, Tampír, ŽK 1:0 (Beneda)

Tabulka:
1. Rudolfov 12 – 2 – 4 115:85 38
2. Demolice B 12 – 1 – 5 132:90 37
3. Archeus 11 – 2 – 5 130:72 35
4. Orth.Med B 11 – 2 – 5 97:57 35
5. Jávři 9 – 5 – 4 90:53 32
6. Adamov 9 – 3 – 6 110:83 30
7. Tex.Color B 7 – 1 – 10 88:105 22
8. Labužníci 6 – 3 – 9 104:118 21
9. Izogarant B 5 – 3 – 10 81:110 18
10. Playmakers 5 – 1 – 12 70:116 16
11. Drahotěšice 5 – 0 – 13 57:131 15
12. Černý Bez 2 – 3 – 13 76:140 9

připravil: Luboš Zabilka




Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5