FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA - skončila základní část

11.2.2013, 18:27 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - O víkendu skončila základní část PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Poslední kolo bylo rozděleno do dvou dnů a ve hře bylo hodně. Hrálo se o druhé místo v tabulce a tím pádem o přímého postupujícího do finálového turnaje. Přímý postup nakonec pro sebe vybojovalo mužstvo BTK, které mělo stejně bodů jako Sokol Lhenice, ale ve vzájemném zápase získali více bodů. Rozhodlo se také o posledním postupujícím do čtvrtfinále, kterým je FC Zbytiny. Čtvrtfinálový turnaj je na programu v sobotu 16.2.2013. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

sobota, 9.2.2013:

SOKOL Lhenice - SK STRABAG LUBRYCO 9:5
V polovině první půle byl stav 4:0 a bylo prakticky rozhodnuto. Domácí měli dobrý pohyb a hosté až moc chybovali v obraně. Po přestávce se hra opticky vyrovnala, ale domácí si náskok pohlídali a zaslouženě zvítězili.

1.FC CANDÁT - FC Zbytiny 8:4
Hosté v prvním poločase favorita zaskočili důslednou zodpovědnou hrou a zaslouženě první půli vyhráli. Po přestávce jejich úzký kádr na nápor domácích nestačil a čtyřmi brankami ve čtyřech minutách byl zápas rozhodnut.

FC Zbytiny - SOKOL Lhenice 3:13
I ve druhém utkání hráli hosté líbivou sálovku, plnou pěkných akcí a branek. Prohrávali sice 1:0 , ale bleskově utkání otočili. Zbytinští ve druhé půli zcela odpadli fyzicky a z výsledku se stal prakticky debakl.

SK STRABAG LUBRYCO - 1.FC CANDÁT 1:7
Po prvním poločase bylo rozhodnuto. Domácí nastoupili bez možnosti vystřídání a hosté toho plně využili a po zásluze získali tři body.

neděle, 10.2.2013:

BTK RUMPÁL - FC CANDÁT 5:1
Utkání průměrné úrovně. Rozhodl větší důraz a rychlost v osobních soubojích. BTK si vytvářelo více gólových šancí a po celý zápas drželo mírný náskok, který v závěru utkání ještě upravilo.

MSK BOHEMIA - FC NORTON 3:1
V prvním poločase mužstvo Nortonu dobře bránilo a z brejku se ujalo vedení 0:1. MSK Bohemia do konce poločasu výsledek otočila na 2:1. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hráči MSK výsledek kontrolovali. Závěrečný nápor Nortonu k vyrovnání nevedl a utkání skončilo 3:1 pro MSK. Ozdobou utkání byl výkon obou brankářů.

FC NORTON - BTK RUMPÁL 1:13