FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - čtvrtfinálové zápasy

10.2.2013, 19:05 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Sportovní hala ve Vodňanech byla svědkem čtvrtfinálového turnaje JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Jako první nastoupila dvojice NETÁHLA a ORTH-MED. Zápas neměl vyloženého favorita, což ukázal výsledek, kdy se mužstva rozešla smírně. Druhý zápas byl až do 30 min vyrovnaný, poté se ORTH-MEDU začalo střelecky dařit a uštědřili NETÁHLŮM až krutou porážku 6:1. Ve druhé dvojici STRABAG LUBRYCO a JELIMANI byl mírným favoritem Strabag. Roli favorita splnil, kdy zvítězil nejdříve nejtěsnějším rozdílem a ve druhém utkání 4:2, ale Jelimani zanechali dobrý dojem. Zde jsou výsledky a komentáře delegáta.

NETÁHLA České Budějovice "A" - ORTH-MED České Budějovice "A" 5:5
První 2 góly padly z pokutových kopů, které obě mužstva proměnily. Hra byla vyrovnaná, a proto se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, kdy domácím se podařilo v posledních minutách srovnat stav utkání.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 4:3
Domácí mužstvo začalo aktivně a již ve 13. minutě vedlo 3:0. Pak přišlo zřejmě uspokojení a hosté dokázali srovnat stav utkání na 3:3. Rozhodující gól padl ve 35. minutě, kdy se vrátil do sestavy po zranění Hornát a pěknou střelou rozhodl stav utkání.

ORTH-MED České Budějovice "A" - NETÁHLA České Budějovice "A" 6:1
Stav utkání byl dlouho vyrovnaný, kdy domácí se ujali vedení až ke konci prvého poločasu. Zlom v utkání přišel až ve 30. minutě kdy po chybě hostující obrany domácí zvýšili na 3:1 a hosté již nedokázali gólově odpovědět. Kdyby hosté proměnili své šance, které měli v závěru utkání,mohli klidně i zvítězit.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 2:4
V odvetném utkání domácí družstvo první poločas perfektně bránilo a nepustilo hosty k žádnému gólovému zakončení, proto první poločas skončil bez branek. Ve druhém poločase se hra otevřela a hosté proměnili několik svých šancí a po zásluze zvítězili.

Do finálového turnaje tedy postupují STRABAG LUBRYCO a ORTH-MED, kam si již zajistili postup týmy TK RUMPÁL a TEX COLOR. Turnaj se uskuteční 24.2.2013 v Č.Budějovicích.