FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


NEKONEČNÝ PŘÍBĚH HAMPEJZU V ČESKÉ SÁLOVCE

10.2.2013, 02:22 | vložil: Jiří Karhánek

Doporučujeme všem našim čtenářům a fanouškům sálového fotbalu udělat malý pokus. Až někde budete sedět se skupinou přátel (cca kolem patnácti osob), zkuste si zahrát na začátek valné hromady a zvolit potřebné komise a schválit program. A stopněte si čas, který na to potřebujete. Mělo by Vám vyjít cca 20-30 minut a to pouze na vykonání nezbytných úkonů k tomu, aby vlastní VH mohla začít. Ve Středočeském kraji jsou ale takoví borci, že za tento čas (a to uprostřed rozehraného turnaje) zvládnou celou valnou hromadu, na které si zvolí nové vedení a ještě delegáty na celostátní VH.

Takže zcela jasně naše redakce tímto vyzývá předsedu ČFSF Milana Semmlera, aby doložil, jakým způsobem tato VH proběhla. A předsedy ostatních krajů (myslíme skutečné kraje – tedy Jihočeský, Plzeňský, Východočeský, Ústecký a Prahu), aby se k této věci jednoznačně postavili! Už v tuto chvíli je totiž jasné, že se opakuje to, co před dvěma lety – celostátní VH bude postavena na delegátech „zvolených“ buď na neplatných krajských VH nebo na těch, které se vůbec nekonaly. Taková celostátní Valná hromada je ale opět neplatná!

Znovu opakujeme, že uznáváme entuziasmus Milana Semmlera. Ale není možné, aby tento člověk jednou rukou sypal peníze do naší reprezentace a druhou podporoval takové podvody, jako je právě „valná hromada“ Středočeského kraje. Zcela mimochodem – na poslední celostátní valné hromadě ČFSF Milan Semmler zařídil post místopředsedy ČFSF pro asi tu nejhorší kreaturu, kterou z řad členské základny mohl vybrat (Milan Semmler má vůbec na tyto lidi zvláštní čich). Berme proto přicházející období i jako možnost, jak českou sálovku tohoto zlínského hochštaplera konečně zbavit.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5