Bombarďáci mají za sebou první čtvrtfinále

9.2.2013, 17:23 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Bombarďáci Větřní dnes cestovali k prvnímu čtvrtfinálovému zápasu na horkou půdu do Prahy. Čekal je velký favorit soutěže a vítěz základní části Chemcomex Praha. Překvapení se nekonalo a Větřní odjíždí s prázdnou i když nezanechali špatný dojem. Odveta se hraje za týden v Č.Krumlově.

CHEMCOMEX Praha – BOMBARĎÁCI Větřní 7:4 (4:3)
Branky : Uhlíř 2, Fichtner 2, Šnídl 2, Šafránek - Cais, Ginzer, Soukup, Weinhard
První poločas byl jako na houpačce . Domácí vedli již v 5. minutě 2:0 a pak přestali hrát , čehož využili hosté a otočili výsledek na 2:3. Poté povolili pro změnu hosté a domácí vstřlelili dvě branky na poločasových 4:3. Do 2. poločasu udělali domácí změnu v brance , když mladého Mareše nahradil zkušený Vozár. Domácí utekli hostům až na 6:3 , ale potom vykřesal naději pro hosty Weinhard a bylo to 6:4. Poté se na hřišti přiostřilo a začalo diskutovat. Obě družstva dohrávala utkání s hrozbou 9m kopu. Tečku za utkáním udělal domácí Šafránek 7:4. Favorit sice vyhrál , ale Větřní nedalo kůži lacino. Odveta bude ještě zajímavá.