FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Skončila základní část JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

3.2.2013, 19:26 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Skončila nám základní část JS AGENCY JČFL a tak je tu čas na průběžné zhodnocení této části. Jak jste si jistě všimli, tak se na našich stránkách objevuje logo agentury JS AGENCY. Po velkém úsilí předsedy kraje Luboše Vlnatého se podařilo zajistit kvalitního sponzora, zabývajícího se prodejem sportovního oblečení a příslušenství jak pro futsal tak fotbal. Pro zajímavost, v dresech od této firmy letos hrají STRABAG LUBRYCO, JELIMANI VIMPERK účastníci krajské ligy, ale i mužstva okresní ligy v Prachaticích, FC ZBYTINY, 1.FC CHROBOLY a nemůžeme zapomenout, že tyto dresy na sobě nosí i futsalová SLAVIA PRAHA. Dále firma nabízi velkou škálu sportovních pohárů a pořádá i letní turnaje ve futsale.

Právě skončená základní část JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY nám ukázala jak byli letošní zápasy vyrovnané, všechny mužstva měla vysokou úroveň a o postup do vyřazovacích bojů se bojovalo opravdu až do posledního zápasu. Na špici a postupujícími do semifinále se podle předpokladů umístili mužstva TK RUMPÁL ( loňský vítěz ) a TEX COLOR, neměli to letos ale tak jednoznačné. Na třetím místě STRABAG LUBRYCO s omlazeným kádrem a mimo jiné i s nejlepším střelcem ligy, na ně ztratil jen pět bodů. Čtvrté místo a mužstvo NETÁHEL které letos ztrácelo body, ale finišem na závěr se posunuly v tabulce a přeskočili i ORTH-MED, který dlouho figuroval na třetím místě. Mužstva na šestém až osmém místě FK BIZONI, DYNAMO JELIMANI a ZSO mezi sebou bojovali opravdu až do posledního zápasu a právo postupu si zajistili hráči FK BIZONI. Možná trochu zklamáním je mužstvo DEMOLICE, které se loni pohybovalo na předních místech tabulky a pro letošek jí patří poslední příčka i když měla ve svém kádru hráče, který skončil v tabulce střelců na druhém místě.

Tabulku střelců letos ovládl 16 letý objev ze Strabagu Šťastný T., který nastřílel 30 branek, zde je mimochodem vidět práci L.Vlnatého, který nechává zapracovávat do mužstva mladé tváře a v Prachaticích má ještě B mužstvo, které je poskládáno z hráčů dorosteneckého věku. Na druhém místě skončil Horák Milan z Demolice, 28 branek, ten do posledního kola vedl, ale pak se nechal přestřílet. Jsme u třetího střelce, tím je Rein Filip z Netáhel, který nastřílel 27 gólů. Opět tedy velmi vyrovnané.

Nejenže soutěž byla velmi vyrovnaná, dle pohledu na jednání disciplinární komise se hrála velmi slušně. Bylo uděleno jen osm modrých karet. K tomu jistě přispěly dobré výkony rozhodčích a i zde je vidět kvalitní práce komise rozhodčích. Pozitivně musíme hodnotit i vstřícnost a práci delegátů, bez nichž by to nebylo tak jednoduché. Nesmíme opomenout práci J.Šobra a matriční komise, která vždy jednala rychle a vstřícně při doplňování soupisek.

Soutěž má nyní přestávku a začíná se čtvrtfinálovými boji 10.2.2013 ve SH ve Vodňanech, které se hraje systémem 3-6, 4-5 na dva zápasy. Vítězové postupují do finálového turnaje, ten je na programu 24.2.2013 v Č.Budějovicích. Zde je rozpis čtvrtfinále.

10.2.2013, VODŇANY:
12:00 NETÁHLA Č.Budějovice : ORTH-MED Č.Budějovice
13:00 SK STRABAG LUBRYCO Prachatice : JELIMANI Vimperk
14:00 ORTH-MED Č.Budějovice : NETÁHLA Č.Budějovice
15:00 JELIMANI Vimperk : SK STRABAG LUBRYCO PrachaticeZpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5