FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

BOMBARĎÁCI odehráli poslední kolo základní části

3.2.2013, 09:34 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Náš zástupce v CL včera cestoval do Prahy na poslední kolo základní části. Po minulém kole už měli postup zajištěný, teď se hrálo jen o lepší umístění v tabulce a o "relativně" lehčího soupeře ve čtvrtfinále. To se nepodařilo a tak Bombarďáci narazí na velkého favorita soutěže Chemcomex Praha. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

FK ADRIA NOVÝ BOR : BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ 5:1(1:0)
Obě družstva měla pouze jednoho hráče na střídačce. V brance Adrie byl Petr Moučka a v brance Bombarďáků se představil Josef Petrášek. Adria se ujala vedení v 7.minutě po špatné rozehrávce Větřní. Více se už přes snahu obou týmů v první půli neudálo. Do druhého poločasu vstoupilo šťastněji Větřní, ale následovala velmi pěkná akce Adrie a opět vedení, které ještě navýšil Jaráb o pět minut později. Lahůdkou byla samostaná akce J.Strouhala a vymetená pavučinka v rohu Petráškovi branky na 4:1. Tentýž hráč přidal závěrečnou branku.

CHEMCOMEX PRAHA : BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ 5:1(2:0)
Na Chemcomex v plné polní, hrstka statečných z Větřní bohužel nestačila. Skóre otevřel opět kapitán Chemcomexu P. Šnídl krásně trefenou šibenicí. Další brankou přispěl M.Kamas po pěkné nahrávce T.Fichntera. Branková tříminutovka se spustila v 29 minutě, tlaku před brankou nakonec podlehl brankář Bombarďáků, minutu na to prostřelil M.Vozára R.Soukup a snížil na rozdíl dvou branek, 31.minutu a nejhezčí branka utkání v provedení M.Holečka si našla místo opět v šibenici. Chemcomex pak ještě pečetil na konečných 5:1.
Bombarďákům patří potlesk za snahu a bojovnost.

První čtvrtfinálový zápas Bombarďáci odehrají 9.2.2013 v Praze, odveta je o týden později 16.2.2013. O tom kde bude odveta, budeme informovat.