FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


EVROPSKÝ HAMPEJZ ZNOVU

31.1.2013, 20:39 | vložil: Jiří Karhánek

Natvrdlost tiského mluvky ČFSF Petra Kosečka nezná mezí. Vhoď do impotenta cokoli, nic jiného než znovu něco impotentního z něj nevypadne. Takže znovu – Slovensko není členem UEFS. Na rozdíl například od Litvy, Řecka nebo Švédska. Byť tyto země, ani jejich kluby, dlouho předlouho v evropských soutěžích nikdo neviděl, UEFS je na svých stránkách (www.uefsfutsal.org) jako členy uvádí. Předpokládejme, že tedy jen tak pro nic za nic tyto země odvádí roční poplatek do evropské kasy. Podobně jako Jižní Osetie, Baskicko nebo Kosovo. Ano, i v těchto zemích se totiž hraje sport zvaný futsal – sálový fotbal. Tedy zemí, ony to až tak země nejsou, ale to asi vedení UEFS a Milanu Semmlerovi nevadí.

Nu a taky nevadí, že Slovensko, které členem UEFS není a roční poplatek 500 eur neplatí, se může vesele evropských soutěží účastnit. Ale abychom byli důslední – sálový fotbal se na Slovensku nehraje. Je tam jen nějaký celek Lipino Žilina, který se zcela v rozporu s předpisy UEFS účastnil poháru mistrů. A stejně tak neplatně se Slovensko účastnilo ME. Ale možná nám teď Petr Koseček naservíruje výsledky posledního kola slovenské ligy, kterou Lipino Žilina v loňském roce muselo vyhrát a kvalifikovat se na pohár mistrů.

Zkrátka a dobře, evropský bordel nezná mezí. A jak už jsme psali, jedním z lidí, kteří jsou za to zodpovědní, je Milan Semmler. Ten člověk, který tento bordel už druhým rokem zavádí u nás. Ať už jde o nové řády, nefunkční matriku, vznik pochybných krajů a jejich valné hromady a další. Mimochodem zajímavé parametry měla valná hromada Středočeského kraje, která se asi brzy zapíše do Guinessovy knihy rekordů. Jednak byla uspořádána mimo Středočeský kraj a to v Českých Budějovicích během republikového finále soutěže žen (jak se asi na tento turnaj dostavily zástupkyně týmů, které se do finále nekvalikovaly?). A zároveň na tuto VH stačila organizátorům pouhopouhá půlhodina (slovy třicet minut) mezi zápasy ve skupinách a play off. Takto si Milan Semmler představuje demokracii!!! Ale doufejme, že nikdo nebere vážně, že z této valné hromady mohli vzejít právoplatní zástupci na celostátní VH. Tomu nemůže věřit snad ani Ivo Krejcar.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5