FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


V obou ligách okresní sálovky obraly poslední celky o body vedoucí mužstva

29.1.2013, 15:55 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Č.Budějovice - Českobudějovická hala Na Sádkách patřila po oba uplynulé víkendové dny okresním sálovkářům. V obou okresních ligách se dařilo především týmům ze suterénu tabulky. Zatímco Dokov vybojoval čtyři body, Černý Bez si připsal dokonce hned dvě premiérová vítězství v tomto soutěžním ročníku. Vedení si udržel i přes klopýtnutí s posledním celkem Lišov, který hrál s druhým týmem tabulky nerozhodně, naopak ve druhé okresní lize se vyhoupl do čela Rudolfov, který těžil právě z překvapivého výsledku posledního celku. Následující sobota bude patřit pouze druhé okresní lize, souboje se tentokrát přesouvají do Lišova ( 8:00).

1.OKRESNÍ LIGA:
T. Sviny – Netáhla B 4:2 (3:1)
Bahenský, Picek, Husa, Jindra – Schneider, Neumann
Izogarant – T. Sviny 5:7 (1:5)
R. Tibitanzl 3, Tvaroh, Mareš – Němec, Kolář 2, Jindra, Husa, Picek
Netáhla B – Hojná Voda 4:2 (2:1)
Kutheil 2, Matějka, Dvořák – Záruba, Dunaj, ŽK 0:1 (Dunaj), MK 0:1 (Dunaj)
Strojírna Honner – Izogarant 1:3 (0:1)
Lošek – Gombita 2, Douda, ŽK 0:2 (Douda, Mareš)
Hojná Voda – Doubravice 6:5 (4:2)
Záruba, Němec 2, Górny, Stanka – Vazač 3, Fodora 2
Dokov – Strojírna Honner 5:2 (3:1)
Dvořák 2, Rudolf, Koch, Voleman – Heindl, Staněk
Doubravice – Leges 6:4 (3:3)
Holzer, Kolář 2, Vazač, Fodora – Winkler, Fošum 2
Lišov – Dokov 5:5 (1:2)
Červenka 3, Fiktus, Hlas – Dvořák 2, Koch, Sosna, Tácha
Leges – Božolé 3:8 (1:6)
Winkler 2, Fošum – Adam 5, Novotný 2, Hanousek
Božolé – Lišov 3:3 (2:1)
Adam 2, Račák – Červenka 2, Trousil, ŽK 2:1 (Adam, Račák – Fiktus)

Tabulka:
01. Lišov 7 – 4 – 1 63:46 25
02. Božolé 7 – 3 – 2 66:46 24
03. Hojná Voda 7 – 1 – 4 75:46 22
04. T. Sviny 7 – 1 – 4 63:51 22
05. Doubravice 5 – 4 – 3 44:40 19
06. Strojírna 6 – 1 – 5 48:49 19
07. Leges 3 – 3 – 6 57:62 12
08. Izogarant 2 – 3 – 7 42:55 9
09. Netáhla B 3 – 0 – 9 23:56 9
10. Dokov 1 – 4 – 7 37:67 7

Střelci: 25 – Záruba (Hojná Voda), 19 – Winkler (Leges), 18 – Červenka (Lišov), 14 – Adam, Novák (oba Božolé).

2.OKRESNÍ LIGA:
Jávři – Playmakers 6:2 (3:0)
Šilha 3, Benda, Fodora, Škarda – Fošum 2, ŽK 1:1 (Fodora – Baloun)
Playmakers – Orth-Med B 0:9 (0:3)
J. Rombousek 3, Sahan, Pihera 2, Dvořák, Riegel, ŽK 1:1 (Hlavinka – Pihera)
Rudolfov – Jávři 2:1 (1:1)
R. Zachara, Vaněček – Škarda, ŽK 0:1 (Šilha)
Drahotěšice – Orth.Med B 1:4 (0:3)
Petráš – Vojč, Sahan, Riegel, J. Rambousek, MK 1:1 (Lískovec – Pihera)
Adamov – Rudolfov 6:6 (3:3)
Hric 4, Pumpr, Zayml – Novák 4, Bajer, R. Zachara, ŽK 2:0 (Tušl, Hric)
Tex.Color B – Drahotěšice 8:4 (2:1)
Nekvinda, Syrovátka 3, Tupý 2 – Petráš 3, J. Klečka, ŽK 0:2 (M. Klečka, Petráš), MK 0:1 (Petráš)
Izogarant B – Adamov 5:8 (2:7)
Mareš 2, Borovka, Stropek, Gombita – Pumpr 3, D. Nárovec, Hric 2, Kolařík, ŽK 0:1 (Pumpr)
Labužníci – Tex.Color B 5:12 (2:8)
Koňarík 2, Veis, Janeček, Proskočil – Sláma 5, Nekvinda 4, Syrovátka, Tupý, Benkovský
Demolice B – Izogarant B 9:3 (3:1)
Horák 4, Tengl 3, Matějka 2 – Stropek 2, Gombita
Černý Bez – Labužníci 7:3 (3:2)
T. Tauber 3, P. Tauber, M. Hubinger, Mareš, Řáha – Koňarík 2, Veis, ŽK 1:0 (M. Hubinger)
Demolice B – Archeus 4:12 (1:5)
Horák 2, Tengl, Matějka – Chmátal 4, Vansa, Pacholík 2, Beneda, Šauer, Berounský, Lysina, ŽK 1:0 (Štěpánek)
Archeus – Černý Bez 5:7 (3:5)
Beneda, Berounský, Vansa, Aibl, Nikodém – Mareš, T. Tauber 2, Řáha, Vajgel, Nešvera

Tabulka:
01. Rudolfov 9 – 2 – 3 82:63 29
02. Archeus 9 – 1 – 4 103:57 28
03. Orth.Med B 9 – 1 – 4 80:45 28
04. Demolice B 8 – 1 – 5 97:73 25
05. Jávři 7 – 3 – 4 69:42 24
06. Adamov 7 – 2 – 5 82:65 23
07. Tex.Color B 6 – 1 – 7 68:72 19
08. Playmakers 5 – 1 – 8 55:88 16
09. Izogarant B 4 – 3 – 7 64:81 15
10. Labužníci 4 – 2 – 8 78:93 14
11. Černý Bez 2 – 3 – 9 64:101 9
12. Drahotěšice 3 – 0 – 11 37:111 9

Střelci: 40 – Horák (Demolice B), 29 – Koňarik (Labužníci), 23 – Vansa (Archeus), 20 – Pouzar (Rudolfov).

připravil: Luboš Zabilka








Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5