POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

V sobotu pokračovala PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA

28.1.2013, 09:34 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V sobotu pokračovala místní liga 11 a 12 kolem, jsou před námi ještě dvě dvoukola a pomalu se nám kristalizují mužstva, které budou hrát play off. Při pohledu na tabulku má prvních pět mužstev postup jasný o poslední šestou pozici bude velký boj, tam mají šanci ještě tři mužstva. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

BTK RUMPÁL - 1.FC CANDÁT 3:3
Velmi vyrovnané utkání, domácí vyhráli první půli a i dále pokračovali ve výborné hře. Chvílema měli i více ze hry ale konečná remíza je zasloužená.
FC NORTON - SOKOL LHENICE 2:7
Hosté nevyužívali šance a proto byl poločas jen 0:3. Druhý poločas se v klidu dohrával a hosté v pohodě vyhráli.
1.FC CANDÁT - 1. FC CHROBOLY 16:3
Jednoznačně záležitost domácích, kteří již v 1. poločase rozhodli. Ke cti hostů je třeba říci, že bojovali až do konce, za což jim bylo odměnou vstřelení tří branek.
SOKOL LHENICE - BTK RUMPÁL 2:5
První půle herně i výsledkově pro hosty. Hrála se svižná sálovka z obou stran. Poté domácí snížili, ale hosté opět odskočili. Hrála se výborná sálovka.
1. FC CHROBOLY - FC NORTON 4:5
Domácí byli v první půli herně lepší, ale šance neproměňovali, a tak jen stačili na konci půle zkorigovat stav. Druhá půle neuvěřitelně vyrovnaná a domácí sahali po letošním historickém bodu o který přišli v poslední minutě.
FC CANDÁT - SK STRABAG LUBRYCO 2:10
Domácí se sice snažili, ale góly dávali hosté a s přehledem si došli pro tři body.
MSK BOHEMIA - FC ZBYTINY 5:1
Zbytinští výborně bránili. Bohemka nastoupila bez brankáře, do brány musel Mráz - Baggio a na hře Bohemky to bylo znát. Prosazovali se jen ojediněle, ale na vítězství to stačilo. V závěru Zbytinští, ve snaze s výskedkem něco udělat, otevřeli hru a MSK Bohemia trestala.
SK STRABAG LUBRYCO - MSK BOHEMIA 0:7
Bohemka výborně bránila a u všeho byla o něco dříve. Mladíci Strabagu se s tímto způsobem hry nemohli srovnat, a tak je vítězství Bohemky zcela zasloužené.
FC ZBYTINY - FC CANDÁT 6:5
V bojovném, tvrdě, ale korektně hraném utkání se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec ale byli v závěru lepší Zbytinští i díky střelecky disponovanému Tomáši Vávrovi, který dal 5 gólů.