POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA a její výsledky

27.1.2013, 21:15 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - O víkendu zakončila JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA svou základní část a je před námi play off. Je jasné, že do semifinále podle předpokladů přímo postupují dva velcí favorité, TK Rumpál Prachatice a Tex Color Č.Budějovice. O víkendu se ještě bojovalo o poslední postupové místo do čtvrtfinálových bojů kdy trojici mužstev Strabag, Orth-Med a Netáhla doplnilo mužstvo Bizonů. Liga má teď o nadcházejícím víkendu volno a poté se již rozjedou vyřazovací boje. Zde jsou kompletní výsledky a komentáře delegátů.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - FK BIZONI Č.Budějovice 8:2
Ve slušně vedeném utkání nezachytili Bizoni úvodní tlak domácích a po prohraném prvním poločase rozdílem čtyřech branek, nedokázali v pohodě hrajícího favorita výrazněji přehrát.
FK BIZONI Č.Budějovice - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 1:10
Netáhla s lehkostí přehráli unaveného soupeře a uštědřili mu desetigólovou porážku.
FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 4:10
I ve druhém utkání předvedli Netáhla výbornou kreativní hru umocněnou vstřelenými góly. Zkušeně měnili rytmus hry a tím eliminovali snahu soupeře o případnou změnu výsledku utkání.
TK RUMPÁL Prachatice - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 8:4
Utkání začaly obě mužstva svižně, ale žádné akce nedokázali využít. Domácí se dokázali prosadit až v 9 minutě, hosté hned srovnali, poté během jedné minuty dvakrát inkasovali a půli vyhráli. Ve druhém poločase již úřadovali jen domácí a v pohodě zvítězili.
ORTH-MED Č.Budějovice "A" - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 7:3
Domácím patřil úvod zápasu kdy během pár minut vedli o dvě branky. Poté přišlo uspokojení a hosté zápas otočili na 2:3. To bylo však z jejich strany vše a domácím se podařilo zápas otočit a po zásluze brali tři body.
TK RUMPÁL Prachatice - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 7:4
Domácí lépe začali, ale hosté se semkli a dělali vše co bylo v jejich silách, udržovali naději k získání nějakého bodu. Závěr utkání však hostům nevyšel a nebrali ani bod.
SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 5:2
Domácí nutně potřebovali tři body pro výhodnější nasazení pro play off a dle toho zápas vypadal, tlačili se do útoku, šancí měli dost ale brankář hostů byl proti. Až ve druhé půli své šance začali proměňovat a po zásluze vyhráli.
ZSO Hluboká n./Vlt. - DYNAMO JELIMANI Vimperk 3:7
Hosté po opatrném prvním poločase soupeře rozstříleli a brali zaslouženě tři body.
SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - ZSO Hluboká n./Vlt. 4:1
Domácí měli postup v kapse, ale hostě ještě měli šanci na poslední postupové místo kdyby brali tři body. To se ale nestalo, ZSO se sice tlačilo do šancí, ale góly dávali domácí a zaslouženě brali tři body.