FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


EVROPSKÝ HAMPEJZ

26.1.2013, 09:59 | vložil: Jiří Karhánek

Že Petr Koseček nemá všech pět pohromadě, se všeobecně ví. A že takoví lidé s inteligenčním koeficientem kolem nuly jsou největšími oblíbenci současného předsedy ČFSF, se také ví, protože prostě Milan Semmler kolem sebe opravdové osobnosti nesnese. Takže co za zoufalce je současný tiskový mluvka ČFSF, nebudeme rozebírat, to každý ví. Nicméně přehlédnout „rozhovor s vedením slovenské reprezentace“ také nemůžeme. Ukazuje názorně, v jakém chaosu členové nejen ČFSF, ale potažmo i evropské federace UEFS žijí.

Předně, slovenské vedení se nám trochu zapomnělo představit – na mezinárodním poli je to věc téměř nevídaná. Řekli byste, že se někdo bude chtít pochlubit svým týmem? Chyba lávky, slovenská reprezentace je zřejmě ve své zemi ilegální organizací a jejího vedoucího by mohl za tento rozhovor stihnout trest. Nebo je ještě jiná varianta – rozhovor je vyfabulovaný a Petr Koseček si ho vycucal z prstu.

Stačí se totiž podívat na stránky UEFS (www.uefsfutsal.org) a v kolonce „MEMBERS“ zjistíme, že Slovensko není vůbec členem tohoto spolku. Takže pokud se Petr Koseček ptá v poslední otázce, zda Slovensko plánuje účast v evropských soutěžích a dostává se mu od „tajemného neznámého“ odpovědi, že to záleží na penězích, je nutné nahlas říct: Slovensko není členem UEFS, neplatí členské příspěvky, tudíž se žádných soutěží účastnit nemůže. Pokud je to naopak, panuje v UEFS neskutečný bordel, za který je odpovědný druhý nejvyšší muž UEFS – Milan Semmler. A je nutné bohužel doplnit, že pokud Milan Semmler podporuje bordel a chaos v UEFS, ještě to není taková hrůza. Tragédií je, že to samé zavádí i u nás doma.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5