PRACHATICKÝ DENÍK - Sálovce v Prachaticích stále vládne 1. FC Candát

25.1.2013, 15:52 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice – Prachatická futsal liga vstoupila do své druhé poloviny. V místní hale bylo na pořadu deváté a desáté kolo. Lídrem soutěže je stále 1. FC Candát, který zvítězil v obou zápasech. Dařilo se také celku MSK Bohemia, jehož aspirace na celkové vítězství opět narostla. V nevýrazných výkonech pokračovali hráči Strabagu B, kteří nečekaně podlehli Zbytinám. Na chvostu tabulky k žádným změnám nedošlo, 1. FC Chroboly na první bodový zisk stále ještě čekají.

1. FC Candát – Sokol Lhenice 6:4 (3:3). Na úvod mohli diváci vidět atraktivní souboj dvou vedoucích týmů. Lhenice brzy prohrávaly, ale do poločasu se jim zásluhou Mrkvičky podařilo srovnat. Po změně stran ale Candáti zužitkovali své zkušenosti a s přispěním svého brankáře Medka zápas dotáhli do vítězného konce. Branky: Švec 2, Růžička, Klíma, Vostřez a Novák – Mrkvička 3, Pokorný.

Sokol Lhenice – 1. FC Chroboly 19:0 (9:0). Na favorita hosté nestačili. Tentokrát si s chutí zastříleli hráči Lhenic. Domácí útočník Mrkvička se svým gólovým galapředstavením dostal do čela tabulky střelců. Branky: Mrkvička 7, Prenner P. 4, Sura 3, Pokorný a Pořádek P. 2 a Prenner J.

FC Norton – 1. FC Candát 0:14 (0:9). Hostující Candát má prokazatelně nejlepší formu ze všech týmů. Naživo se o tom mohli přesvědčit hráči Nortonu, kteří si po marném boji odnesli pořádný výprask. Branky: Růžička 6, Boháč 3, Bárta 2, Švec, Klíma a Vostřez.

1. FC Chroboly – Strabag Lubryco B 2:9 (1:4). Domácí sice vedli, ale už v poločase bylo takřka rozhodnuto. Rezerva Strabagu si tak v tréninkovém tempu připsala tři body do tabulky. Branky: Homolka 2 – Puchinger 4, Nerad 3, Zumr a Balica.

FC Candát – FC Norton 4:1 (3:0). Norton ani ve druhém utkání neuspěl. Domácí byli po celou dobu aktivnějším mužstvem a po zásluze zvítězili. Branky: Vorlíček a Penzenstadler 2 – Šupík.

Strabag Lubryco B – FC Zbytiny 5:6 (1:2). Po skvělém vstupu do sezony se domácím vůbec nedaří. Zbytinám se v tomto utkání podařilo papírového favorita porazit. O svém vítězství rozhodli hosté dvě minuty před koncem, když se trefil Lebeda. Branky: Nerad 2, Zumr, Harvalík, Žůrek – Vávra, Lebeda a Čutka 2.

MSK Bohemia – FC Candát 8:2 (3:1). První poločas byl vyrovnaný, ale poté zřejmě Candátům došly síly. Domácí se po přestávce výrazně zlepšili a svou kombinační hrou nedali soupeři žádnou šanci. Branky: Mráz 3, Janoušek 2, Lachkovič, Štangret a Kneifl – Vorlíček 2.

FC Zbytiny – BTK Rumpál 4:6 (2:3). Obhájce titulu BTK nemá v současné době formu. Po celých 40. minut byla jeho hra velice nepřesná. Zbytiny se naopak prezentovaly bojovným výkonem a alespoň bod by si rozhodně zasloužily. Branky: Vávra 2, Parus a Lebeda – Staněk L. ml. 3, Kochma 2, Zábranský.

BTK Rumpál – MSK Bohemia 1:4 (0:0). Ve šlágru kola proti sobě narazili dva velcí soupeři. Utkání, které nabídlo velmi tvrdou hru, zvládli lépe hosté. BTK doplatilo na svou střeleckou nemohoucnost a v důležitém zápase nebralo ani bod. Hosté se naopak tímto vítězstvím dotáhli na vedoucí trojici prachatické ligy. Branky Staněk L. ml. – Mráz 3, Kolda.

Autor: Redakce