POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


KAM O VÍKENDU NA FUTSAL.........

25.1.2013, 09:06 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Zde je kompletní víkendový program.

sobota, 26.1.2013

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA
Č.Budějovice, SH Na sádkách:
18:00 FC TEX COLOR Č.Budějovice : FK BIZONI Č.Budějovice
18:50 FK BIZONI Č.Budějovice : NETÁHLA Č.Budějovice
19:40 FC TEX COLOR Č.Budějovice : NETÁHLA Č.Budějovice
rozhodčí: Zabilka, Kovařík
delegát: Špiroch

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA
SH Prachatice:
10:00 BTK RUMPÁL : 1.FC CANDÁT
10:50 FC NORTON : SOKOL LHENICE
11:40 1. FC CANDÁT : 1.FC CHROBOLY
12:30 SOKOL LHENICE : BTK RUMPÁL
13:20 1. FC CHROBOLY : FC NORTON
14:10 FC CANDÁT : SK STRABAG LUBRYCO “B“
15:00 MSK BOHEMIA : FC ZBYTINY
15:50 SK STRABAG LUBRYCO “B“ : MSK BOHEMIA
16:40 FC ZBYTINY : FC CANDÁT
rozhodčí: 10:00-13:00, Pasecký, Chmelík
rozhodčí: 14:00-17:30, Sýkora, Heinzl

2.OKRESNÍ LIGA Č.BUDĚJOVICE
Č.Budějovice, SH Na sádkách:
08:00 Doubravice "Jávři" : Playmakers
08:50 Playmakers : Orth-Med "B"
09:40 Rudolfov : Doubravice "Jávři"
10:30 Drahotěšice "B" : Orth-Med "B"
11:15 Adamov : Rudolfov
12:00 FC Tex-Color "B" : Drahotěšice "B"
12:50 FC Izogarant "B" : Adamov
13:40 FC Labužníci : FC Tex-Color "B"
14:15 SK Demolice "B" : FC Izogarant "B"
15:00 Černý Bez : FC Labužníci
15:50 SK Demolice "B" : Archeus
16:40 Archeus : Černý Bez

neděle, 27.1.2013

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA
SH Prachatice:
10:00 TK RUMPÁL Prachatice : ORTH-MED Č.Budějovice
10:50 ORTH-MED Č.Budějovice : DEMOLICE Č.Budějovice
11:40 TK RUMPÁL Prachatice : DEMOLICE Č.Budějovice
13:00 SK STRABAG LUBRYCO Prachatice : DYNAMO JELIMANI Vimperk
13:50 ZSO Hluboká nad Vltavou : DYNAMO JELIMANI Vimperk
14:40 SK STRABAG LUBRYCO Prachatice : ZSO Hluboká nad Vltavou
rozhodčí: 10:00-13:00, Babka, Heinzl
rozhodčí: 13:00-15:30, Pasecký, Sýkora
delegát: Harvalík

1.OKRESNÍ LIGA Č.BUDĚJOVICE
08:00 Trhové Sviny : SK Netáhla "B"
08:50 FC Izogarant "A" : Trhové Sviny
09:40 SK Netáhla "B" : FC Hojná Voda
10:30 FC Strojírna Honner : FC Izogarant "A"
11:15 FC Hojná Voda : FC Doubravice "A"
12:00 Dokov : FC Strojírna Honner
12:50 FC Doubravice "A" : FC Leges
13:40 Sokol Lišov : Dokov
14:25 FC Leges : ŽP Božolé 1987
15:10 ŽP Božolé 1987 : Sokol Lišov








Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5