FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ si zahrají čtvrtfinále CL

21.1.2013, 17:02 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Zástupce našeho kraje Bombarďáci Větřní jeli v sobotu do Klatov na předposlední kolo CL, kde zabojovali, získali šest důležitých bodů a před posledním turnajem mají tak jistotu čtvrtfinálových bojů. Na posledním turnaji budou již hrát jen o to z jakého místa do čtvrtfinále postoupí. Tady jsou sobotní výsledky.

BOMBARĎÁCI Větřní : SK SICO Jilemnice 3:1
Pro oba soupeře šlo o důležitý zápas z hlediska postavení před play off. Hosté z Jilemnice se ujali v úvodu vedení, když proměnili svou první brankovou příležitost, ale Bombarďáci o pár minut později srovnali. Nerozhodný stav vydržel až do přestávky a po ní hráči Větřní v první pětiminutovce druhé půle dvakrát udeřili. Hosté, přestože si možnosti vytvořit dokázali, se již gólově neprosadili a tak si Bombarďáci připsali cenné vítězství.

BOMBARĎÁCI Větřní - J.K. Trans Varnsdorf 5:1
Větřní se ujalo vedení hned v první minutě a když byl po pěti minutách na světelné tabuli výsledek 3:0, bylo jasné, že je o osudu zápasu v podstatě rozhodnuto. V dalších fázích utkání Bombarďáci znatelně polevili a příliš pohledné sálovky již divákům nenabídli. Hosté z Varnsdorfa se sice snažili o obrat, ale jejich příležitosti zůstali nevyužity a když se pět minut před koncem přece jen trefili, odpověděli domácí dalšími dvěmi zásahy a v poklidu si dokráčeli pro zisk tří bodů.