V sobotu se odehrála PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA

21.1.2013, 11:16 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V sobotu se v Prachaticích odehrálo 9-10 kolo místní ligy. Také tady se pomalu liga blíží k vyřazovacím bojům a tak je o co hrát. Čekají nás ještě tři dvoukola, takže bodů je ve hře ještě dost. V sobotu hned v prvním zápase se hrálo o první místo tabulky mezi 1.FC Candát a Sokolem Lhenice, domácí favorit nezaváhal a celkem v klidu bral tři body. Tady jsou kompletní výsledky a komentáře k utkáním.

1.FC CANDÁT - SOKOL Lhenice 6:4
Hrálo se vyrovnané utkání, domácí odskočili o dvě branky, ale hosté do půle stačili srovnat. Ve druhé půli opět domácí dvakrát udeřili a v pohodě si došli pro tři body.

SOKOL Lhenice - 1. FC CHROBOLY 19:0
Lheničtí jednoznačně splnili úlohu favorita, v první půli jasně 9:0. Ve druhé půli kanonáda pokračovala a výsledkem je vysoká výhra favorita.

FC NORTON - 1.FC CANDÁT 0:14
Domácí zklamali na celé čáře, celý zápas působili odevzdaným dojmem a hostům darovali tři body.

1. FC CHROBOLY - SK STRABAG LUBRYCO 2:9
Domácí překvapili aktivní hrou, do 9. minuty vedli 1:0 a hráli vyrovnaně se soupeřem. Poté hosté protli střeleckou smůlu a zápas otočili.

FC CANDÁT - FC NORTON 4:1
Domácí se v klidu dostali do čtyřbrankového vedení a jen díky tomu, že netrefovali branku tak ušetřili hosty od vyššího výsledku.

SK STRABAG LUBRYCO - FC ZBYTINY 5:6
Po vyrovnaném 1. poločase, kdy se hrál pěkný futsal, vedlo mužstvo Zbytin 1:2. Ve druhém poločase si vytvořilo mužstvo Zbytin náskok až na 5:1, který však mužstvo STRABAGU LUBRYCO "B" srovnalo na 5:5. Nakonec si však hráči Zbytin šťastně zajistili výhru 6:5, když domácí za stavu 5:5 nedali stoprocentní šanci a nechali hosty vstřelit gól.

MSK BOHEMIA - FC CANDÁT 8:2
V 1. poločase mělo mírnou převahu mužstvo MSK Bohemia a po zásluze vedlo 3:1. Ve druhém poločase se tlak MSK Bohemia stupňoval a i když se mužstvo FC Candát snažilo, nezabránilo porážce 8:2.

FC ZBYTINY - BTK RUMPÁL 4:6
Velmi pěkné vyrovnané utkání, které se hrálo ve vysokém tempu po celou hrací dobu. Vítězství na svojí stranu strhlo mužstvo BTK Rumpál až v úplném závěru, kdy vstřelilo 2 branky. Zbytinským by bod určitě slušel.

BTK RUMPÁL - MSK BOHEMIA 1:4
V bojovném 1. poločase hrálo mužstvo BTK Rumpál od 9. minuty s 5 chybami a podařilo se jim uhrát s běhavou MSK Bohemií skóre 0:0. Ve 2. poločase se ujalo mužstvo MSK Bohemia vedení na 0:2. Družstvo BTK držel ve hře o body brankář Hopfinger. Mužstvo BTK snížilo na 1:2, ale Mráz z MSK utkání rozhodl na konečný stav 1:4 pro MSK.