FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA a její výsledky

13.1.2013, 20:56 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V Prachaticích se v neděli 13.1. po měsíční přestávce odehrálo 7 - 8 kolo místní PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Přinášíme výsledky a komentáře k utkáním.

MSK BOHEMIA - 1.FC CHROBOLY 19:1
V utkání, které mělo od začátku jednoznačný průběh, zvítězil favorit, mužstvo BTK Bohemia vysoko 19:1, po poločase 12:1.
FC CANDÁT - BTK RUMPÁL 5:7
Ve vyrovnaném a pohledném utkání zvítězilo mužstvo BTK Rumpál, které využilo více šancí.
FC NORTON - MSK BOHEMIA 4:12
Mužstvo MSK Bohemia mělo raketový nástup do utkání a po zásluze vyhrálo první poločas 7:0. Ani ve druhém poločase nenašlo mužstvo Nortonu zbraň na výborně hrající MSK Bohemia. Zápas skončil vysokým rozdílem 4:12.
1.FC CHROBOLY - FC CANDÁT 2:8
Výsledek neodpovídá předvedené hře. Chrobolští v prvním poločase drželi nerozhodný výsledek a ve druhé půli byli stále "na dostřel". Candáti v závěru utkání čtyřmi brankami rozhodli utkání definitivně. Nutno připomenout i dobrý výkon hostujícího brankáře, který zachránil další vyložené šance.
BTK RUMPÁL - FC NORTON 4:1
V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, kdy BTK Rumpál využilo 2 šance a vedlo 2:0 nad bojovným Nortonem. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a mužstvo BTK zvítězilo 4:1.
FC ZBYTINY - 1.FC CANDÁT 0:11
1. FC Candát již v prvních čtyřech minutách dal najevo, kdo je na palubovce králem a vedl již 3:0. Pak sice hráči Candátu zvolnili, ale skóre narůstalo. Ve druhé půli se rozstřílel Tomáš Ryšánek a v průběhu jedné minuty nastřílel čistý hattrick.
SK STRABAG LUBRYCO - SOKOL LHENICE 3:9
Domácí nastoupili ve velmi oslabené sestavě, když do branky musel nastoupit ved. družstva. Hosté byli po všech stránkách lepším týmem a některé jejich akce byly ukázkové, čemuž odpovídal i stav po 1. poločase 0:7. Druhý poločas se již dohrával v klidu a víceméně z povinnosti. Domácím se na konci utkání podařilo přece jen výsledek z části upravit na 3:9.
1.FC CANDÁT - SK STRABAG LUBRYCO 10:3
Oslabený Strabag nestačil na výborný Candát a bylo jenom otázkou, jaký výsledek bude na závěr. Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči, kteří k utkání nastoupili, včetně brankáře Suchého.
SOKOL LHENICE - FC ZBYTINY 8:5
Zbytinští se snažili hrát sálovku, peckáři ale využívali jejich chyb v rozehrávce a dávali góly. V závěru první půle Zbytinám, ale již vycházelo úplně vše a skóre utkání srovnali. Hráči Zbytin pokračovali ve svém výkonu, Lheničtí jim zdatně sekundovali a tak byla vidět sálovka hraná "nahoru a dolů". Lheničtí ve snaze napadat rozehrávku hostů se dopouštěli faulů a již od 28. minuty hráli s hrozbou šestého faulu. Stalo se, ale soupeř své šance nevyužil, Dvořák chytil, na opačné straně "uhodilo" a po překrásných akcích to bylo již o dva góly. To si již mladíci vedení zkušeným Pavlem Pořádkem pohlídali a zaslouženě zvítězili.