Výsledky JIHOČESKÉ LIGY VE FUTSALE

13.1.2013, 10:30 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Č.Budějovice, Vimperk - V sobotu bylo na pořadu další 11 - 12 dvoukolo, které se hrálo ve Vimperku a Č.Budějovicích. O překvapení nebyla nouze, hlavně u mužstev ze špičky tabulky. Vedoucí TEX COLOR překvapivě ztratil body hned v prvním zápase, kdy prohrál s nadšeně bojujícími mladíky ze STRABAGU LUBRYCO. Reputaci si napravil ve druhém zápase v němž porazil TK RUMPÁL a potvrdil první místo v tabulce. Ani ve druhém zápase TK RUMPÁL nebodoval, ve druhém zápase ztratil všechny body z mužstvem STRABAGU. Strabag tedy včera obral favority soutěže o všechny body. Zde jsou výsledky a komentáře delegátů.

NETÁHLA Č.Budějovice "A" - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 7:3
Demolice se proti papírově silnějšímu soupeři tlačila dopředu, ale své šance proměnit nedokázala. Naopak domácí využívali otevřené obrany a do šaten se odcházelo za stavu 3:0. Druhý poločas už byl v režii Netáhel.
DEMOLICE Č.Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 6:6
O tomto utkání se dá napsat, že ZSO ztratilo plný bodový zisk v závěru prvního poločasu, kdy už vedlo 1:4, ale svými chybami umožnilo Demolici vyrovnat. V úvodu druhé půle šla Demolice do jednobrankového vedení, které dokázalo ještě ZSO otočit ve svůj prospěch. Ovšem dvě vteřiny před koncem rozhodl o dělbě bodů domácí Staněk.
NETÁHLA Č.Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 13:7
Jednoznačná záležitost Netáhel. ZSO po předešlém utkání působilo ospalým dojmem a soupeři hru velice usnadnilo. Netáhla od samého začátku na hřišti dominovala.
FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 4:8
Hosté proti leaderovi tabulky začali otevřenou hrou. Dali najevo, že nehodlají pouze bránit. Skóre otevřel domácí Ždimera, ovšem hosté vzápětí vyrovnali. Poté se ještě trefili dvakrát domácí a za toho stavu se také odcházelo do šaten. Druhý poločas patřil hostům, když sami dokázali vstřelit šest branek a domácí pouze jednu, tak po zásluse berou tři body.
FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 5:3
Utkání týmů ze špice tabulky začali lépe domácí, když se hned v první minutě trefil Jasánek. Hostům se podařilo vyrovnat v sedmé minutě z pokutového kopu. O něco aktivnější domácí šli poté do dvoubrankového vedení, na které dokázali hosté ještě odpovědět, ale do poločasu to bylo vše. Začátek druhého poločasu se lépe vyvedl hostům, kterým se povedlo vyrovnat. Domácí tým se dral stále dopředu a to se mu vyplatilo dvěma vstřelenými brankami a dotáhl zápas do vítězného konce.
SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice 6:4
Utkání týmů z Prachatic začalo lépe pro Rumpál, když úvodní branku utkání vstřelil Rosa. Strabagu se povedlo srovnat skóre pěknou střelou Volmuta. Ve čtrnácté minutě dostal domácí do vedení Puchinger, aby o chvíli později zvýšil na 3:1 Šťastný. Ve druhém poločase se dobrou hrou povedlo Rumpálu vyrovnat, ale domácí tým svou mladou dravostí dokázal utkání získat ve svůj prospěch.
DYNAMO JELIMANI Vimperk - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 3:6
Obě dvě mužstva začaly svižně, protože první střela na bránu znamenala u obou mužstev gól. Pak se dlouho hrál vyrovnaný zápas, ale hosté dvěma góly v jedné minutě zvrátili výsledek na svojí stranu.
FK BIZONI Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 1:7
Favorizovaní hosté nechtěli připustit žádnou blamáž a proto hned od začátku utkání navyšovali své skóre a jednoznačně zvítězili.
DYNAMO JELIMANI Vimperk - FK BIZONI Č.Budějovice 3:2
Dlouho se hrálo vyrovnané utkání, kdy domácí po dvou chybách hostů vyhráli první poločas. V druhém poločase se karty obrátili a hosté srovnali, a kdyby proměnili všechny své šance, tak mohli v klidu své utkání vyhrát. Ke konci utkání se více faulovalo a diskutovalo, než hrálo. Hosté první kopali devítimetrový kop a neproměnili ho a domácí tuto nabídnutou šanci proměnili, a proto si připsali všechny body.