POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Kam o víkendu na sálový fotbal ...

11.1.2013, 08:32 | vložil: Luboš Vlnatý

SOBOTA 12.1. 2013

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - SH Na Sádkách České Budějovice
13:00 NETÁHLA České Budějovice : DEMOLICE České Budějovice
13:50 DEMOLICE České Budějovice : ZSO Hluboká nad Vltavou
14:40 NETÁHLA České Budějovice : ZSO Hluboká nad Vltavou
16:00 FC TEX COLOR České Budějovice : SK STRABAG LUBRYCO Prachatice
16:50 FC TEX COLOR České Budějovice : TK RUMPÁL Prachatice
17:40 SK STRABAG LUBRYCO Prachatice : TK RUMPÁL Prachatice
Rozhodčí: L.Zabilka, Z.Kovařík, Jiří Kolář, delegát: Jan Kolář

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - SH Vimperk
14:30 DYNAMO JELIMANI Vimperk : ORTH-MED České Budějovice
15:20 FK BIZONI České Budějovice : ORTH-MED České Budějovice
16:10 DYNAMO JELIMANI Vimperk : FK BIZONI České Budějovice
Rozhodčí: M.Pánek, V.Heinzl, delegát: M.Harvalík

OKRESNÍ FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU - SH Prachatice
09:00 NORTON : 1. FC Chroboly
09:35 SOKOL Lhenice : BTK RUMPÁL
10:45 NORTON : BTK RUMPÁL
11:20 1. FC Chroboly : SOKOL Lhenice
11:55 1. FC Chroboly : BTK RUMPÁL
12:30 NORTON : SOKOL Lhenice
Rozhodčí: M.Pánek, V.Heinzl

NEDĚLE 13.1. 2013

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA - SH Prachatice
10:00 MSK BOHEMIA : 1. FC Chroboly
10:50 FC CANDÁT : BTK RUMPÁL
11:40 FC NORTON : MSK BOHEMIA
12:30 1. FC Chroboly : FC CANDÁT
13:20 BTK RUMPÁL : FC NORTON
14:10 FC Zbytiny : 1. FC CANDÁT
15:00 SK STRABAG LUBRYCO “B“ : SOKOL HLENICE
15:50 1. FC CANDÁT : SK STRABAG LUBRYCO “B“
16:40 SOKOL HLENICE : FC Zbytiny
Rozhodčí: V. Heinzl, M.Pánek, J.Chmelík, P.Sýkora,

2. OL České Budějovice - SH Na Sádkách České Budějovice
7,00 Doubravice "Jávři" - FC Labužníci
7,50 Adamov - 2 Doubravice "Jávři"
8,40 FC Labužníci - Rudolfov
9,30 Orth-Med "B" - Adamov
10,15 Rudolfov - Archeus
11,00 Černý Bez - Orth-Med "B"
11,50 Drahotěšice "B" - Archeus
12,40 Černý Bez FC Izogarant "B"
13,15 SK Demolice "B" Drahotěšice "B"
14,00 Playmakers - FC Izogarant "B"
14,50 FC Tex-Color "B" - SK Demolice "B"
15,40 Playmakers - FC Tex-Color "B"
Rozhodčí: nedodáno


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5