FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Dnešní dohrávka JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

10.1.2013, 21:45 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Hluboká n/Vltavou - Od 19:00 se dnes dohrávalo utkání JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, které se uskutečnilo ve SH na Hluboké n/Vltavou. Mezi sebou si to rozdala mužstva TEX COLOR Č.Budějovice a ORT-MED Č.Budějovice.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 5:4(2:2)
V dohrávce osmého kola se po rozehraném autovém vhazování dostali do vedení hosté. V sedmé minutě se potvrdila stará pravda "nedáš, dostaneš", když domácí hráč Hačka Ondřej mířil vedle a po rozehrání od golmana šli hosté do protiútoku na 2:0. Domácím se podařilo snížit v desáté minutě, když po rozehraném autovém vhazování snížil střelou nestřelou Sulek. Do poločasové přestávky se domácím povedlo ještě vyrovnat. Skóre druhého poločasu otevřel hostující Záveský, když jeho střela prošla mezi nohama obránce Novotného. Poté se na hřišti hrála pěkná sálovka, ale skóre se měnilo až ve 39. minutě, kdy se trefil opět Sulek. Ve 40. minutě šli poprvé do vedení domácí po brance Přibyla. ORTH-MED dokázal ještě vyrovnat, když zakončil Kovačičín. Definitivní tečku udělal dvě vteřiny před koncem z volného kopu domácí Sulek a tím zajistil svému týmu tři body a pro sebe čtvrtý zásah v tomto utkání.