FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


V českobudějovické okresní sálovce se v novém roce do trháku nikomu nechce

10.1.2013, 20:28 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Zaváhání vedoucího celku Božolé, které překvapivě přenechalo v nejvyšší okresní lize sálovky body Izogarantu, využil Lišov, který si tak užívá po triumfu v okresním poháru i výsluní v dlouhodobé soutěži. Přesto mu na záda dýchá hned kvintet mužstev, které od sebe dělí pouhé čtyři body. Ve druhé polovině tabulky s odstupem překvapivě zůstává Leges, který si přesto odváží důležitou výhru s béčkem Netáhel.

I ve druhé okresní lize vedoucí celek dopustil překvapení, když podlehl rezervě Izogarantu, přesto se ve vedení udržel. Ani v této soutěži však nebude jistě o dramatická přeskupení ve vyrovnané tabulce nouze. Pouze beznadějně poslední Černý Bez nevyválčil ani s nováčkem soutěže – celkem Playmakers – žádný bod a soupeři se mu tak rychle vzdalují.

V neděli pokračuje mílovými kroky další kolo, na programu je v hale Na Sádkách druhá okresní liga (7:00).


1. okresní liga – výsledky:

Strojírna Honner – Doubravice 3:3 (1:2)
Maruška 2, Šindelář – Holzer 2, Vazač, ŽK 0:1 (P. Češka)

Strojírna Honner – T. Sviny 10:7 (6:2)
Lošek 3, Formánek, Staněk 2, Maruška, Heindl, Lávička – Bahenský 3, Kolář 2, Němec, ŽK 1:1 (Staněk – Tácha)

Doubravice – Dokov 2:2 (1:2)
Carda, Vazač – Dvořák, Černý, ŽK 2:0 (P. Češka, Vazač)

T. Sviny – Lišov 5:7 (3:3)
Buřič 2, Husa, Bahenský, Picek – Červenka 3, Hlas 2, Grech, Bušta, ŽK 1:0 (Buřič)

Izogarant – Dokov 2:2 (0:0)
Stropek, Fleischmann – Dvořák, Tácha

Lišov – Hojná Voda 6:4 (2:3)
Grech, Červenka, Hlas 2 – Górny 2, Novák, Záruba, ŽK 0:1 (Dunaj)

Božolé – Izogarant 4:6 (2:5)
Adam 2, Novák, Bujnovský – Tvaroh, Stropek 2, Kaša, Švarc, ŽK 0:1 (Douda)

Hojná Voda – Leges 7:2 (3:1)
Dunaj 3, P. Šulista 2, Záruba, Stanka – Bez 2, ŽK 0:1 (P. Vítovec)

Netáhla B – Božolé 3:7 (2:2)
Dvořák, Tříska, Matějka – Novák 3, Kasper, Bujnovský, Hanousek, Adam

Leges – Netáhla B 5:2 (0:0)
Bez 2, Kadlec, Winkler, Kramář – Berit, Kuna, ŽK 2:1 (Jeřábek, Kadlec – Lískovský)

Tabulka:
1. Lišov 5 – 2 – 1 41:34 17
2. Božolé 5 – 1 – 2 46:33 16
3. Strojírna 5 – 1 – 2 42:31 16
4. Doubravice 4 – 3 – 1 30:24 15
5. Hojná Voda 4 – 1 – 3 49:33 13
6. T. Sviny 4 – 1 – 3 45:35 13
7. Leges 2 – 2 – 4 36:41 8
8. Netáhla B 2 – 0 – 6 17:39 6
9. Izogarant 1 – 2 – 5 25:37 5
10. Dokov 0 – 3 – 5 20:44 3

Střelci: 16 – Záruba (H. Voda), 14 – Novák (Božolé), 13 – Winkler (Leges), Červenka (Lišov)


2. okresní liga – výsledky:
Orth.Med B – Izogarant B 5:1 (2:1)
Sahan 2, Riegel, Pihera, Švercl – Stropek

Orth.Med B – Labužníci 7:7 (6:3)
Bárta 4, Švercl 2, Podlešák – Koňarik 4, Kolda 3, ŽK 1:1 (Švercl – Veis)

Izogarant B – Archeus 6:5 (4:4)
Stropek 3, Borovka 2, Mareš – Lysina 2, Beneda, Pacholík, Kubart

Labužníci – Adamov 9:4 (5:1)
Sodomka 4, Koňarik 3, Kolda, Veis – Pumpr, Rossmann, T. Nárovec, Dubský

Archeus – Playmakers 5:2 (2:1)
Berounský 2, Beneda, Vařil, Chmátal – Kapoun, Hauser

Adamov – Demolice B 9:1 (5:0)
Rossmann 5, D. Nárovec, T. Nárovec, Havliš, Bašar – Horák, ŽK 2:1 (Rossmann, Havliš – Dolejší)

Playmakers – Černý Bez 7:6 (5:3)
Fošum, Kapoun 2, Samec, Hauser, Hlavinka – Mareš, T. Tauber 2, Řáha, Vajgel, ŽK 1:1 (Vaňas – Vajgel)

Demolice B – Tex.Color B 5:6 (4:4)
Matějka, Horák 2, Türk – Mendlík 3, Novotný 2, Syrovátka, ŽK 1:1 (Kropík – Kubát)

Černý Bez – Rudolfov 5:9 (2:3)
Řáha, Princl, Vajgel, Had, Mareš – Pouzar, Novák 3, R. Zachara, Bajer, Vsaněček

Tex.Color B – Jávři 5:3 (3:0)
Novotný, Hlásek, Tupý, Syrovátka, Kubát – Janovský, Šilha, Kaločaj

Rudolfov – Drahotěšice 8:4 (2:3)
Novák, Pouzar 4 – J. Klečka 2, Petráš, Cihla, ŽK 1:1 (R. Zachara – Cihla)

Jávři – Drahotěšice 11:1 (6:0)
Zimandl, Škarda 3, Janovský, Škarda 2, Kaločaj – Cihla

Tabulka:
1. Archeus 7 – 1 – 2 67:38 22
2. Jávři 6 – 2 – 2 51:25 20
3. Rudolfov 6 – 1 – 3 57:47 19
4. Adamov 5 – 1 – 4 56:41 16
5. Demolice B 5 – 1 – 4 63:54 16
6. Orth.Med B 5 – 1 – 4 47:38 16
7. Labužníci 4 – 1 – 5 60:58 13
8. Tex.Color B 4 – 1 – 5 40:48 13
9. Playmakers 4 – 1 – 5 43:59 13
10. Izogarant B 3 – 2 – 5 40:53 11
11. Drahotěšice 3 – 0 – 7 30:73 9
12. Černý Bez 0 – 2 – 8 41:73 2

Střelci: 34 – Horák (Demolice B), 25 – Koňarik (Labužníci), 20 –Pouzar (Rudolfov), Vansa (Archeus)


Zpracoval: Luboš Zabilka



Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5