POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA - změna na čele tabulky

17.12.2012, 19:07 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Ve zdejší SH bylo v neděli na pořadu 5-6 kolo, které bylo tento rok poslední. Na sálovku půjdeme až v lednu. Po nedělních výsledcích se nám změnilo čelo tabulky, mladíci SK STRABAG LUBRYCO si nejdříve poradili s NORTONEM, ale poté nestačili na loňského vítěze BTK RUMPÁL. Klesli sice na druhou příčku, ale jen díky horšímu skore než 1.FC CANDÁT. V tabulce se na třetí příčku posunuli i hráči ze Lhenic, kteří oba své zápasy vyhráli a vystřídali tak mužstvo MSK BOHEMIA, kterému se výsledkově nedaří. Zde jsou kompletní výsledky a komentáře.

SK STRABAG LUBRYCO - FC NORTON 4:0
Po celou dobu se hrálo vyrovnané utkání. Domácí hráče držel skvělými zákroky brankář a tak se o výsledku rozhodlo v období od 15. do 19. minuty, kdy domácí po time-outu vstřelili čtyři branky.
FC Zbytiny - 1. FC Chroboly 12:3
Zbytinští byli po celé utkání jasně lepší, hosté se nadechovali pouze v závěru poločasu, kdy snižovali až na příznivých 5 : 3. Druhá půle byla již brankostrojem domácích.
BTK RUMPÁL - SK STRABAG LUBRYCO 7:3
V první polovině bylo utkání vyrovnané. Rozhodující moment na vývoj utkání nastal ve 24 minutě, když BTK zahrálo v útočné polovině aut, ale místo aby míč rozehráli hráči Strabagu hodili hráči BTK rychle míč do hry. Hosté v daný moment nehráli a dožadovali se změny vhazování a tak pro BTK nebyl problém za této situace vstřelit branku. Mladíky ze Strabagu toto nefér jednání rozhodilo natolik, že než se opět zformovali, obdrželi další branku. BTK pak již svou zkušeností dotáhlo zápas ve své vítězství. Hráči Strabagu se snad pro příště poučili, že spoléhat na férové jednání se nevyplácí!!!!!
FC NORTON - FC Zbytiny 6:2
Norton jasně přehrál Zbytiny, které začaly hrát až v závěru utkání. Ale stačilo to již jen na zmírnění prohry.
1. FC Chroboly - BTK RUMPÁL 3:16
Chroboly hrály bez obrany, Rumpál si s chutí zastřílel a v tréninkovém tempu dokráčel k povinnému vítězství.
1.FC CANDÁT - MSK BOHEMIA 8:4
V první půli 1.FC Candát jasně přehrál Bohemku. Ta začala hrát až ke konci utkání, ale domácí si již vítězství pohlídali.
SOKOL Lhenice - FC CANDÁT 11:4
Proti oslabenému soupeři, který neměl v první půli nikoho na střídání, měli lheničtí usnadněnou roli. Ve druhé půli již jasně svého soupeře porazili.
MSK BOHEMIA - SOKOL Lhenice 2:3
V tomto utkání se štěstí přiklonilo na stranu Lhenic, které mu šly naproti a bojovností dokázaly ve 2. poločase utkání otočit stav ve svůj prospěch.
FC CANDÁT - 1.FC CANDÁT 1:7
V pohodové atmosféře zvítězil 1. FC Candát, po tomto zápase se posunul na první příčku.