FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Lišov vítězem okresního poháru v sálovce

17.12.2012, 08:25 | vložil: Luboš Vlnatý

Naposledy v tomto kalendářním roce se představili na palubovkách českobudějovičtí sálovkáři . Vítězem okresního poháru se stal celek Lišova, který si právo postupu do krajského finále vybojoval až v dramatickém penaltovém rozstřelu s Legesem. Ten ukončil až v osmé sérii paradoxně brankář René Kučera chycenou a vzápětí proměněnou penaltou. Třetí skončil obhájce okresního poháru Archeus.
Pohár výsledky:
Předkolo:

Lišov – Adamov 7:2 (3:1)
J. Mach 2, O. Mach, Červenka, Grech, Trousil, Hlas – Kolařík 2
Playmakers – Strojírna Honner 0:1 (0:1)
Zvánovec
Černý Bez – Labužníci 0:6 (0:5)
Sodomka 3, Šísl, Janeček, Kolda, ŽK 4:1 (Vajgel, P. Tauber, Rottner, Vohák – Janeček)
Čtvrtfinále:
Izogarant – Lišov 4:6 (2:3)
Douda, J. Květoun 2 – Hlas 2, J. Mach, Červenka, Grech, Trousil
Doubravice – Strojírna Honner 4:0 (2:0)
Holzer 2, P. Češka, Salivar
Leges – Labužníci 6:0 (6:0)
Winkler 3, Kadlec, Medek, Pavlík
Drahotěšice – Archeus 0:5 (0:3)
Chmátal 2, Berounský, Pacholík, Tlachač
Semifinále:
Lišov – Doubravice 3:1 (2:1)
Grech 2, O. Mach – Holzer, ŽK 1:1 (Hlas – Hrdlička)
Leges – Archeus 1:0 (0:0)
Bez, ŽK 1:0 (Fošum)
o 3. místo:
Doubravice – Archeus 4:6 (3:2)
Holzer, P. Češka 2 – Berounský, Pacholík 2, Kubart, Aibl
finále:
Lišov – Leges 4:4 (1:0) na pen. 6:5
Bez 3, Winkler – Grech, Červenka, Fiktus, Trousil

2. okresní liga
Ve druhé okresní lize celky z předních příček ve svých zápasech body spíše ztrácely, a tak se do čela poprvé vyšvihnul Archeus. Beznadějně poslední zůstává i přes překvapivou remízu s béčkem Demolice celek Černého Bezu.
Výsledky:
Demolice „B“ – Černý Bez 7:7 (6:3)
Horák 3, Bakalář 2, Havelec, Türk – Vajgel 4, M. Hubinger, T. Tauber, P. Tauber
Labužníci – Demolice „B“ 7:4 (2:2)
Koňarik 5, Šísl, Kolda – Horák 2, Bakalář, Havelec
Černý Bez – Tex.Color „B“ 7:8 (3:6)
T. Tauber 3, Mareš 2, P. Tauber, Tyl – Tupý, Mendlík 2, Straka, Jakubec, Beránek, Jasanský
Izogarant „B“ – Labužníci 8:6 (3:1)
Stropek 3, Mareš 2, Douda, Borovka, J. Květoun – Sodomka 3, Koňarik 2, Kolda, ŽK 1:2 (Mareš – Sodomka, Šísl)
Tex.Color „B“ – Orth.Med „B“ 1:5 (1:3)
Jasanský – Riegel 2, Vojč, Dvořák, Švercl
Izogarant „B“ – Drahotěšice 9:3 (2:1)
Stropek, Borovka 3, Horský, J. Květoun, Tampír – V. Klečka 2, Kokeš, ŽK 0:1 (Petráš)
Orth.Med „B“ – Archeus 4:7 (2:3)
Gažák 3, Švercl – Vansa 3, Beneda, Vařil, Lysina, Kubart, ŽK 1:0 (Vojč)
Drahotěšice – Adamov 0:8 (0:4)
T. Nárovec 4, Koranda, Hric 2, ŽK 0:1 (Tušl)
Archeus – Jávři 3:3 (2:1)
Beneda, Lysina, Kubart – Novák, Škarda, Šilha
Adamov – Playmakers 8:3 (3:3)
Hric, Bašar 2, Tušl, Koranda, T. Nárovec, Dubský – Baloun, Hauser, Frdlík, ŽK 1:1 (J. Nárovec – Hauser), MK 0:1 (Hauser)
Jávři – Rudolfov 1:4 (0:2)
Škarda – R. Zachara, Vaněček, Novák
Playmakers – Rudolfov 4:4 (2:2)
Baloun 3, Radosta – Pouzar 3, R. Zachara, ŽK 2:0 (Kamiš, Baloun)

Tabulka:
1. Archeus 6 – 1 – 1 57:28 19
2. Jávři 5 – 2 – 1 37:19 17
3. Demolice „B“ 5 – 1 – 2 57:39 16
4. Rudolfov 4 – 2 – 2 40:33 14
5. Adamov 4 – 1 – 3 43:31 13
6. Orth.Med „B“ 4 – 0 – 4 35:30 12
7. Playmakers 3 – 1 – 4 34:48 10
8. Izogarant „B“ 2 – 3 – 3 43:38 9
9. Labužníci 3 – 0 – 5 44:47 9
10.Drahotěšice 3 – 0 – 5 25:54 9
11.Tex.Color „B“ 2 – 1 – 5 29:40 7
12.Černý Bez 0 – 2 – 6 30:57 2

Připravil: Luboš Zabilka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5