POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


JIHOČESKÝ KRAJ - kam o víkendu na futsal

14.12.2012, 17:56 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice, Č.Budějovice - Zde přinášíme kompletní program na sobotu a neděli.

sobota, 15.12. SH Prachatice
27.ročník O POHÁR MAXMILIÁNA RUMPÁLA:

09:00 FC GAMBRINUS Kraslice : Staré Prachatice
09:35 HAMILTON Praha : DYNAMO JELIMANI Vimperk
10:10 LUBRYCO Prachatice : TK RUMPÁL Prachatice
10:45 CLUB 111 Prachatice : PB PECKÁŘI
11:20 FC GAMBRINUS Kraslice : HAMILTON Praha
12:00 Staré Prachatice : DYNAMO JELIMANI Vimperk
12:35 LUBRYCO Prachatice : CLUB 111 Prachatice
13:10 TK RUMPÁL Prachatice : PB PECKÁŘI
13:45 FC GAMBRINUS Kraslice : DYNAMO JELIMANI Vimperk
14:20 Staré Prachatice : HAMILTON Praha
15:00 LUBRYCO Prachatice : PB PECKÁŘI
15:35 TK RUMPÁL Prachatice : CLUB 111 Prachatice

SEMIFINÁLE:
16:20 1A : 2B
17:00 1B : 2A

O 3. MÍSTO - pokutové kopy:
17:30 ... : ...

FINÁLE:
18:00 ... : ...

neděle, 16.12. SH Prachatice
PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA:

10:00 SK STRABAG LUBRYCO “B“ : FC NORTON
10:50 FC Zbytiny : 1. FC Chroboly
11:40 BTK RUMPÁL : SK STRABAG LUBRYCO “B“
12:30 FC NORTON : FC Zbytiny
13:20 1. FC Chroboly : BTK RUMPÁL
14:10 1. FC CANDÁT : MSK BOHEMIA
15:00 SOKOL LHENICE : FC CANDÁT
15:50 MSK BOHEMIA : SOKOL LHENICE
16:40 FC CANDÁT : 1. FC CANDÁT

sobota, 15.12. SH Hluboká nad Vltavou
2.OL Č.BUDĚJOVICE:

8:00 SK Demolice "B" - Černý Bez
8:50 FC Labužníci - SK Demolice "B"
9:40 Černý Bez - FC Tex-Color "B"
10:30 FC Izogarant "B" - FC Labužníci
11:15 FC Tex-Color "B" - Orth-Med "B"
12:00 FC Izogarant "B" - Drahotěšice "B"
12:50 Orth-Med "B" - Archeus
13:40 Drahotěšice "B" - Adamov
14:15 Archeus - Doubravice "Jávři"
15:00 Adamov - Playmakers
15:50 Doubravice "Jávři" - Rudolfov
16:40 Playmakers -Rudolfov

Neděle, 16.12.2012 VŠZ
19.ročník Českobudějovického poháru:

8:00 Lišov - Adamov
8:40 Playmekers - Strojírna Honner
9:20 Černý Bez - Labužníci
10:00 Izogarant - vítěz (Lišov-Adamov) (4)
10:40 Doubravice „A“ - vítěz (Playmekers-Strojírna Honner) (5)
11:20 Leges - vítěz (Černý Bez-Labužníci) (6)
12:00 Drahotěšice - Archeus (7)
12:40 4 - 5
13:20 6 - 7
14:00 o 3.místo
14:40 FINÁLE

15:20 VYHODNOCENÍ




Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5