FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Nedělní výsledky JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

9.12.2012, 16:47 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Č.Budějovice - Jak jsme avizovali, víkendové 7-8 kolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY bylo rozděleno do dvou dnů. Většina zápasů se odehrála včera a dnes byli na pořadu zbylé tři utkání. Po tomto dvoukole se na čele tabulky usadil TK RUMPÁL Prachatice, druhý je FC TEX COLOR Č.Budějovice, který má stejně bodů, ale o zápas méně. Tabulka je jinak velmi vyrovnaná, když NETÁHLA Č.Budějovice které jsou na třetím místě tabulky dělí od osmého místa pouhé dva body. Na posledním místě tabulky se zatim překvapivě krčí tým DEMOLICE Č.Budějovice, kterému se letos moc nedaří. Zde jsou kompletní výsledky tohoto kola a aktuální tabulka.

FK BIZONI Č.Budějovice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 5:1
Hosté hrající bez střídání drželi krok s domácími první poločas. Ve druhém se začali brankově prosazovat střelci domácích a hostům už chyběli síly na změnu výsledku.
FK BIZONI Č.Budějovice - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 6:3
I ve svém druhém utkání předváděli domácí rychlý futsal s výbornou koncovkou. V celém zápase vyhrávali a náskok s přehledem kontrolovali.
DEMOLICE České Budějovice "A" - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 7:9
Utkání bylo jako na houpačce. V úvodu vedli hosté o dvě branky. Na začátku druhé půle vedli domácí o branku, ale ve strhujícím závěru získali hosté všechny body na svojí stranu. Nemalou zásluhu má na vítězství brankář hostů Růna.
FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 5:8
Domácí mužstvo zaspalo začátek utkání a hosté se ujali tříbrankového vedení. Svůj brankový náskok udržovalo celé utkání. V polovině utkání se zdálo, že domácí mají ještě na zvrat, ale hosté jim to již nedovolili.
FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 6:5
V tomto utkání již favorit nezklamal, i když za stavu 5:0 došlo zřejmě k podcenění soupeře a hosté bojovným výkonem snížili až na rozdíl jednoho gólu. V závěru utkání měli ještě domácí štěstí, že hostující útočník v poslední sekundě neproměnil vyloženou šanci.
NETÁHLA Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 5:7
Nejvyrovnanější a nejpohlednější utkání celého turnaje vyznělo lépe pro hostující tým, kde se zaskvěl a vlastně porazil domácí tým Martin Šicner svými pěti zásahy.
ORTH-MED Č.Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 8:3
Toto utkání domácí hráči již začali lépe a stále si udržovali brankový náskok, hosté sice ve 28.minutě stav utkání vyrovnali, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí si pak v poklidném tempu došli pro tři body.
DEMOLICE Č.Budějovice "A" - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 6:6
Hostující mužstvo začalo své utkání skvěle a v 16. minutě již vedli 3:0. První poločas dokázali uhrát ještě jednoznačným výsledkem 1:4, ale druhý poločas nepochopitelně polevili a nakonec ještě byli rádi, že v poslední minutě dokázali srovnat na nerozhodný stav 6:6.
ORTH-MED Č.Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 4:4
Hosté začali velmi zodpovědně a první poločas vyhráli jednoznačně jak na góly, tak herně. Ale do druhého poločasu nastoupili domácí s jinou taktikou, která slavila úspěch, dokonce se ujali ve 38. minutě vedení, kdy se dvakrát trefil Kovačičín, ale hosté v téže minutě srovnali a remíza byla zřejmě spravedlivá.
FK BIZONI Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:5
Pro domácí Bizony jedno z nejlepších utkání, kdy hned v první minutě se trefili dvakrát do černého. První poločas vyhráli jednoznačným výsledkem 5:2, ale v druhém poločase již hosté zabrali, ale k vyrovnání to nestačilo. Domácí vyhráli zaslouženým a bojovným výkonem.