JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA pokračovala dalším kolem

8.12.2012, 22:42 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Č.Budějovice - Dnes pokračovala 7-8 kolem JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA, která je rozdělena do dvou dnů. Většina zápasů se hrála dnes, zítra jsou na pořadu zbylé tři zápasy. Dnešní i zítřejší zápasy se hráli a hrajou v Č.Budějovicích ve SH Na sádkách. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 5:8
Domácí mužstvo zaspalo začátek utkání a hosté se ujali tříbrankového vedení. Svůj brankový náskok udržovalo celé utkání. V polovině utkání se zdálo, že domácí mají ještě na zvrat, ale hosté jim to již nedovolili.
FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 6:5
V tomto utkání již favorit nezklamal, i když za stavu 5:0 došlo zřejmě k podcenění soupeře a hosté bojovným výkonem snížili až na rozdíl jednoho gólu. V závěru utkání měli ještě domácí štěstí, že hostující útočník v poslední sekundě neproměnil vyloženou šanci.
NETÁHLA Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 5:7
Nejvyrovnanější a nejpohlednější utkání celého turnaje vyznělo lépe pro hostující tým, kde se zaskvěl a vlastně porazil domácí tým Martin Šicner svými pěti zásahy.
ORTH-MED Č.Budějovice "A" - ZSO Hluboká n./Vlt. 8:3
Toto utkání domácí hráči již začali lépe a stále si udržovali brankový náskok, hosté sice ve 28.minutě stav utkání vyrovnali, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí si pak v poklidném tempu došli pro tři body.
DEMOLICE Č.Budějovice "A" - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 6:6
Hostující mužstvo začalo své utkání skvěle a v 16. minutě již vedli 3:0. První poločas dokázali uhrát ještě jednoznačným výsledkem 1:4, ale druhý poločas nepochopitelně polevili a nakonec ještě byli rádi, že v poslední minutě dokázali srovnat na nerozhodný stav 6:6.
ORTH-MED Č.Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 4:4
Hosté začali velmi zodpovědně a první poločas vyhráli jednoznačně jak na góly, tak herně. Ale do druhého poločasu nastoupili domácí s jinou taktikou, která slavila úspěch, dokonce se ujali ve 38. minutě vedení, kdy se dvakrát trefil Kovačičín, ale hosté v téže minutě srovnali a remíza byla zřejmě spravedlivá.
FK BIZONI Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:5
Pro domácí Bizony jedno z nejlepších utkání, kdy hned v první minutě se trefili dvakrát do černého. První poločas vyhráli jednoznačným výsledkem 5:2, ale v druhém poločase již hosté zabrali, ale k vyrovnání to nestačilo. Domácí vyhráli zaslouženým a bojovným výkonem.