FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Prachatický deník se ohlíží za minulým kolem JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, v krajské lize futsalu střídavě oblačno

8.12.2012, 20:32 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachaticko – V krajských soutěžích sálového fotbalu působí i v této sezoně řada klubů z Prachaticka. Krajská futsal liga mužů měla na programu páté a šesté kolo. Ze strany našich týmů to bylo střídavě oblačno, přičemž byla na programu hned dvě okresní derby.

TK Rumpál Prachatice – ZSO Hluboká nad Vltavou 6:3 (3:0)
Prachatický celek byl jasným favoritem, to prokázal již v prvním poločase a po přestávce si svůj náskok již jen hlídal. Branky Rumpálu: Šicner 2, Rosa, Pravda, Málek a Kůs.
TK Rumpál Prachatice – Strabag Lubryco Prachatice 7:4 (1:1)
V utkání se dlouho nikdo nemohl prosadit střelecky, spíše se na hrací ploše žlutilo. Až ve 13. minutě otevřel skóre Šicner a čtyřikrát proměnil rohové vhazování, které hosté neuhlídali, v gól. Po celý zápas byl domácí tým herně lepší a nejmladší mužstvo soutěže přehrál. Branky: Šicner 4, Pravda 2, Tesárek – Puchinger, Pomeje, Pasecký a Volmut.
Dynamo Jelimani Vimperk – ZSO Hluboká nad Vltavou 3:3 (1:3)
Hosté z Hluboké nad Vltavou překvapili domácí celek kvalitní útočnou hrou a v prvním poločase je jednoznačně přehráli. Ve druhém poločase se jim přestalo střelecky dařit a domácí toho využili k zasloužené remíze. Branky Vimperka: Frk 2, D. Pek.
Dynamo Jelimani Vimperk – Strabag Lubryco Prachatice 1:9 (1:5)
Pro domácí se dá toto utkání nazval léčba šokem. Do čeho hosté kopli, to proměnili a domácí si snad ani tak vysokou prohru nezasloužili. Branky: Frk – Bednár a Pasecký 3, Lepsa 2, Volmut.

Po šesti kolech je Rumpál na druhém místě tabulky, Jelimani Vimperk pátí a Strabag Lubryco šestý.

Upozorňujeme: Zítra se v prachatické sportovní hale hraje první turnaj krajské futsal ligy žen. Představí se šestice týmů a Prachaticko budou reprezentovat hráčky z Lažišť. Prvním utkáním začíná turnaj v 10 hodin, finále je na programu kolem 15. hodiny.

Autor: Vladimír Klíma, Prachatický deník


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5