FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PRACHATICKÝ DENÍK - Bez ztráty bodu zůstává jen Strabag Lubryco

7.12.2012, 10:13 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice – Prachatická futsal liga pokračovala dalším dvoukolem. Hned v prvním utkání na sebe narazili loňští finalisté BTK Rumpál a 1. FC Candát. BTK i tentokrát svého soupeře přehrálo. Všechny celky místní ligy jsou ale prozatím ve stínu mladého týmu SK Strabag Lubryco, který jediný získal plný počet bodů.

1. FC Candát – BTK Rumpál 2:6 (1:2)
Tradiční rivalové se naposledy setkali v loňském finále, které ovládlo BTK. I tentokrát byli hosté šťastnějším mužstvem a po zásluze si připsali cenné vítězství. Candát působil dosti těžkopádným dojmem a proti rychlým brejkům Rumpálu si nevěděl rady. Branky: Klíma, Vostřez – Brzobohatý a Vorlíček 2, Hopfinger, Kochma M.

Sokol Lhenice – FC Norton 8:2 (3:0)
Domácí potvrdili roli jasného favorita a od prvních minut svého soupeře válcovali. Další jasné vítězství pro skvěle hrající Lhenice. Branky: Pokorný a Prenner 2, Pořádek R., Pořádek P., Maxa, Sůra – Šupík 2.

1. FC Candát – 1. FC Chroboly 11:3 (3:0)
Ani sada nových dresů nepřinesla Chrobolům štěstí. Proti Candátům neměl poslední tým tabulky žádnou šanci, i když se první poločas celkem držel. Úspěchem pro hosty tak může být alespoň vstřelení tří krásných gólů. Branky: Wagner 3, Růžička, Klíma a Švec 2, Vostřez, Ryšánek – Maška 2, Homolka.

BTK Rumpál – Sokol Lhenice 2:2 (0:0)
Domácí s řadou zranění nastoupili pouze v pěti hráčích, ale i tak předvedli statečný výkon. Ozdobou vyrovnaného zápasu byli rozhodně oba brankáři týmů. Lhenice zachránily alespoň bod v závěrečných minutách. Branky: Staněk L. ml., Kochma M. – Mrkvička, Prenner.

FC Norton – 1. FC Chroboly 8:4 (3:2)
Souboj týmů ze spodku tabulky vyzněl lépe pro domácí Norton. Chroboly tak musí nadále čekat na první bodový zisk. Branky: Šupík, Ostádal, Hrubeš 2, Kneifl a Matoušek – Homolka 3, Valouch.

FC Zbytiny – MSK Bohemia 0:4 (0:3)
Hosté disponují zřejmě nejlepší obranou v lize, což prokázali i v tomto utkání. Zbytiny sice urputně bojovaly, ale po celý zápas se nedokázaly ani jedinkrát prosadit. Branky: Mráz 2, Had, Čížek.

SK Strabag Lubryco B – FC Candát 7:2 (3:0)
Třetí vítězství v řadě pro nováčka soutěže. Candát neměl proti běhavým domácím žádnou šanci. Strabag si v tréninkovém tempu bez problému připsal další tři body. Branky: Šťastný 3, Žurek a Balica 2 – Hálek, Vorlíček M.

FC Candát – FC Zbytiny 9:11 (5:7)
Ojedinělá přestřelka, která se divákům musela líbit. Oba týmy vsadily vše na útok. Hosté byli v závěru efektivnější a soupeře přestříleli. Branky: Kolafa 3, Sova a Hálek 2, Vorlíček, Penzenstadler – Vávra 5, Košík 3, Václavík 2, Čutka.

MSK Bohemia – SK Strabag Lubryco 2:6 (2:4)
Domácí byli před zápasem mírným favoritem, ale tento výsledek zřejmě nepředpokládal nikdo. Hosté se vezou na vítězné vlně a jsou k neudržení. Právem se tak usadili na prvním místě v tabulce. Branky: Kneifl, Mráz – Šťastný 4, Balica 2.

Autor: Libor Staněk, Prachatický deníkZpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5