FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

BOMBARĎÁKŮM VĚTŘNÍ se opět nedařilo

5.12.2012, 09:20 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Jilemnice - Daleká cesta na sever do zasněžené Jilemnice, čekala o víkendu futsalisty Bombarďáky Větřní. Při pohledu na tabulku se dalo očekávát, že tři body v zápase s letošním nováčkem Varnsdorfem jsou povinností, doposud Varnsdorf nezískal ani bod a bodovat s letos výbornou Jilemnicí, která je na druhém místě tabulky, by bylo něco navíc. Jak už to ale ve futsalu bývá, vše bylo naopak. V prvním zápase s Varnsdorfem, se sice Bombarďáci hned na začátku dostali do vedení, ale to bylo vše. Domácí zápas otočili a získali své první tři body v CL. Ve druhém zápase s Jilemnicí se Bombarďáci také dostali do vedení a vypadalo to na získání bodů, ale v posledních pěti minutách inkasovali dvě branky a domů jeli s prázdnou.

J.K. Trans Varnsdorf - BOMBARĎÁCI Větřní 5:2
Domácí než se rozkoukali, tak prohrávali. Postupně se dostávali do tempa a otočili skóre ve svůj prospěch. Ve druhém poločase se hosté snažili udělat něco s výsledkem a podařilo se jim snížit na 3:2. To bylo ale vše. Domácí si pojistili vítězství pátou brankou v poslední minutě. Slušné utkání bez karet.

SK SICO Jilemnice - BOMBARĎÁCI Větřní 2:1
Hodně nervozní utkání. Padly pouze tři branky, za to 2 modré karty a 7 žlutých karet. Hosté přišli o bod v posledních vteřinách utkání, kdy byl proti nim nařízen 9m kop. První střelu gólman hostí skvěle vyrazil, druhou dorážku taky vyrazil, ale na třetí byl již krátký, protože jeho spoluhráči pouze přihlíželi dorážkám domácích. Zápasu by slušela remíza.