JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA

2.12.2012, 23:53 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Č.Budějovice - Zde jsou další výsledky odehraného kola JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, hraného v Č.Budějovicích a stručné komentáře.

1.12.2012 Č.Budějovice Na Sádkách:

NETÁHLA Č.Budějovice "A" - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 3:5
Po oboustraně opatrném začátku otevřel skóre domácí Rein, když si jeho střelu smolně srazil do vlastní branky hostující Benkovský. Rein poté zvyšoval po samostatné akci na 2:0, ale to už se ke slovu přihlásil TEX-COLOR, když ke konci prvního poločasu vyrovnal. V druhém poločase šli hosté do vedení a dokráčeli si v pěkném utkání pro tři body.

FK BIZONI Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 4:9
Do třicáté minuty vyrovnané utkání, poté zkušený hostující tým zabral a dokráčel si pro zaslouženou výhru.

NETÁHLA Č.Budějovice "A" - FK BIZONI Č.Budějovice 10:3
Jednostranná záležitost v podání domácích, kteří si bez problémů došli pro tři body.

DEMOLICE Č.Budějovice "A" - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 6:4
Po prvním poločase bylo skore utkání vyrovnané, pak domácí utekli hostům až o tři branky a dokráčeli si pro první výhru v letošním ročníku.