FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Mladíci SK STRABAG LUBRYCO řádí na okrese

2.12.2012, 21:43 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V neděli se v Prachaticích odehrálo 3-4 kolo místni PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Po minulém kole se na čele tabulky usadilo mužstvo SK STRABAG LUBRYCO se svými mladíky a platí to nadále, když přehráli mužstva FC CANDÁT a loňského účastníka play off MSK BOHEMIA. Na pořadu bylo i utkání dvou loňských finalistů a opět bylo úspěšnější mužstvo BTK RUMPÁL. Zde přinášíme výsledky i komentáře o utkání.

1.FC CANDÁT - BTK RUMPÁL 2:6
Očekávaný souboj dvou rivalů přinesl skvělou futsalovou podívanou. Hosté začali s velkým respektem k soupeři. Zpočátku se hlavně bránili, ale do vedení se šťastně dostali jako první. BTK Rumpál celý zápas neprohrával a vítězství na svou stranu překlopil hlavně v závěru.
SOKOL Lhenice - FC NORTON 8:2
Norton začal celkem slušně a v prvním poločase favorizovanějšího soupeře ze Lhenic potrápil. Nevyšel mu ale závěr prvního poločasu, kdy inkasoval hned dvě branky. Ve druhém poločase si již hosté vývoj utkání pohlídali a hladce zvítězili.
1. FC Chroboly - 1.FC CANDÁT 3:11
V podprůměrném utkání stačili domácí mladíci s favoritem fyzicky držet krok sice poměrně dlouho, ale šance si vytvářeli hlavně hosté, kteří výsledek s přehledem navýšili až na dvouciferný. Chrobolské je nutno pochválit za to, že se snažili hrát i za nepříznivého stavu.
BTK RUMPÁL - SOKOL Lhenice 2:2
Velice kvalitní utkání z obou stran. Hlavně v nervózním závěru oba soupeři sahali po vítězství. Nakonec ale zápas skončil spravedlivou remízou. Ozdobou utkání byli oba brankáři.
FC NORTON - 1. FC Chroboly 8:4
V prvním poločase ještě Chroboly držely krok, v úvodu druhé půle dokonce dokázaly skóre srovnat, pak ale udělaly několik chyb v obraně a když se jim nepovedlo své šance proměnit zákonitě musely prohrát.
FC Zbytiny - MSK BOHEMIA 0:4
MSK působila zkušenějším dojmem. Domácím nejde upřít snahu a bojovnost. Druhá část první půle ale domácím nevyšla a ve druhém poločase si hosté zkušeně vítězství pohlídali.
SK STRABAG LUBRYCO - FC CANDÁT 7:2
Mladíci Strabagu vlétli do zápasu jako uragán a již ve druhé minutě to bylo 2:0. Pak ale hosté hru vyrovnali a místy domácí i přehrávali. Co ale prošlo obranou, pochytal Růna. Ve druhém poločase již dominovali domácí a v závěru navýšili svůj náskok.
FC CANDÁT - FC Zbytiny 9:11
Úvod utkání připomínal střelnici. Za 7 minut padlo 8 gólů - 4 na každé straně. Pak se začalo trochu bránit a gólů přibývalo již méně. Hráčům Candátu hrajícím druhý zápas po sobě docházely síly a tak se postupně prosazovaly Zbytiny. Ti ale ve snaze útočit zapomínali na zadní vrátka.
MSK BOHEMIA - SK STRABAG LUBRYCO 2:6
Mladíkům to prostě jde a hlavně jim to střílí a ve druhém zápase to odnesl, loňský účastník play off. Bohemka byla sice fotbalovější, ale taktika naordinovaná zkušeným matadorem jihočeské sálovky Lubošem Vlnatým, který má tým na starosti, slavila úspěch.