V Prachaticích začala veteránská liga

2.12.2012, 17:28 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Ve zdejší sportovní hale se odehrál první turnaj VETERÁNSKÉ LIGY. Zde jsou výsledky a stručné hodnocení zápasů.

1.12.2012 SH-PRACHATICE:

1. FC CANDÁT PRACHATICE : ARCHEUS České Budějovice 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání ve kterém si oba soupeři vyměnili vedení v zápase, skončilo spravedlivou dělbou bodů.

NETÁHLA České Budějovice : BOTAFOGO Srubec 1:3 (1:1)
Po celý zápas byli hosté jasně lepší, poločas sice skončil vyrovnaným výsledkem, ale favorit si druhou půli ohlídal a po zásluze zvítězil.

1. FC CANDÁT PRACHATICE : BOTAFOGO Srubec 3:4 (2:0)
V prvním poločase domácí favorita zaskočili a po zásluze ho také vyhráli, ve druhém hosté zabrali a jenom díky velkému štěstí zápas otočili v posledních vteřinách utkání.

ARCHEUS České Budějovice : NETÁHLA České Budějovice 5:4 (3:0)
Domácí byli jasně lepší, kdy v zápase vedli už 5:1, ale poté jakoby se svého vedení zalekli a nechali hosty utkání zdramatizovat, kteří výsledek stáhli až na rozdíl jedné branky.

ARCHEUS České Budějovice : BOTAFOGO Srubec 3:4 (1:3)
Ve vyrovnaném a dramatickém utkání, zvítězilo mužstvo Botafoga až brankou v závěru zápasu.

1. FC CANDÁT PRACHATICE : NETÁHLA České Budějovice 3:5 (1:0)
Domácí mužstvo vydrželo se soupeřem držet krok jen v první půli, ve druhém hosté utekli až na 1:5 a s přehledem vyhráli.