FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Reakce Ing. Z. Říhy Ph.D. na otevřený dopis ústeckého kraje.

26.11.2012, 19:49 | vložil: Luboš Vlnatý

Vážený pane Jedličko,
chtěl bych Vám poděkovat za zastání, kterého jsem se od děčínského štábu dočkal. Přečetl jsem si i odpověď Petra Kosečka. K tomu si dovolím pár poznámek pro vysvětlení:

•Petr Koseček mě takovým způsobem uráží již několik let, není to nic nového. Není v tom sám a vše probíhá za tichého souhlasu a podpory Milana Semmlera.

•Teze o „svini, na kterou se vaří voda“ je od Petra Kosečka všeobecně známá. Další teze je o tom, jak jsme se na federaci s Lubošem Vlnatým obohatili. Byl bych moc rád, kdyby to Milan Semmler a Petr Koseček nějak dokázali. Skutečnost je totiž taková, že mě sálovka naopak několik desítek tisíc korun stála.

•Milan Semmler je poměrně hodně falešný člověk. Když je potřeba si někoho naklonit, pochválí mě (jako v Děčíně). Když je potřeba mě pošpinit, nemá problém mě pomluvit, aby si naklonil někoho jiného. O tom, že jsem do sálovky dával své peníze, dobře ví, když ale Petr Koseček někde píše, jaký jsem zloděj, nechává to bez komentáře, protože se mu to hodí.

•Urážky od Petra Kosečka jsem si užíval dlouho a článek, který Vám poslal, je z doby, kdy jsem si to už nechtěl nechat líbit. Ani jsem netušil, že panu Kosečkovi leží tak v žaludku, jak se o něm pan Akchumjan vyjádřil.

•Koneckonců o tom, co je Milan Semmler za člověka, hodně vypovídá i to, jakými lidmi se obklopuje. O pánech Kosečkovi a Vitáskovi nemusím mluvit, (ne)práci Martina Štancla jste zažili na vlastní kůži při přípravě Celostátní ligy.

Pane Jedličko – z ČFSF jsem na protest proti tomu, co se v ní děje, vystoupil (slovy současného vedení ČFSF bych mohl říct, že mě Milan Semmler a lidé kolem něj vyštvali), dění v ní sleduji jen okrajově. Vím, že se Luboš Vlnatý a další lidé z Jižních Čech kriticky vyjadřují k současnému vedení a že to Milanu Semmlerovi velmi vadí. I to je jedna z tváří Milana Semmlera – dokud pánové Koseček, Štancl, Vitásek a další uráželi mě, bylo to v pořádku, byla to demokracie, nyní, když se to týká Milana Semmlera, je to špína. Zároveň vím, že v Jihočeském kraji dochází k rozkolu, kterého se současný předseda ČFSF snaží využít, aby posílil svoji moc. Tím ale celou federaci dále štěpí a přispívá k úbytku členské základny (nesliboval náhodou Milan Semmler na děčínské VH něco jiného?).

To už je ale na zamyšlení někoho jiného, já už se k tomuto vyjadřovat nehodlám. Pouze Vám ještě jednou děkuji za obhajobu mé osoby.

S pozdravem a přáním hezkých předvánočních dnů,

Zdeněk Říha


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5