FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


V českobudějovické sálovce bez bodu již jen Netáhla!

26.11.2012, 19:14 | vložil: Luboš Vlnatý

Druhým dvoukolem pokračovaly obě okresní ligy v sálovce, jehož dějištěm byly tentokráte tělocvičny na Hluboké a v Lišově.

1. okresní liga
Do čela se dostaly Trhové Sviny, kterým se stejně jako v loňském roce povedl start do soutěže. Příjemným překvapením jsou dosavadní výkony nováčka soutěže – celku Strojírny Honner, který sice o víkendu utrpěl první porážku, ta se ale dá označit v souboji s loňským vítězem za hodně smolnou. Bez bodu je naopak béčko Netáhel, které to má s vysokým věkovým průměrem rok od roku složitější, nicméně sympaticky bojuje v ustálené partě i v této sezoně.

Lišov – Božolé 6:6 (4:2)
Bambule 2, Hlas, Červenka, O. Mach, Bušta – Toman, Novák 2, Novotný, Hanousek, ŽK 1:1 (J. Mach – Kasper), MK 1:0 (J. Mach)

Božolé – Strojírna Honner 5:4 (2:3)
Kubata, Novotný 2, Toman – Formánek, Staněk, Maruška, Kalášek

Leges – Lišov 5:6 (1:1)
Winkler 4, Kadlec – Červenka 4, Bambule 2, ŽK 1:1 (Fošum – Červenka)

Strojírna Honner – Dokov 5:2 (2:0)
Heindl, Lošek, Lávička, Staněk, Maruška – Dvořák 2, ŽK 0:1 (Rudolf)

Leges – Doubravice 5:6 (2:1)
Kadlec 3, Winkler 2 – Holzer, Červený 2, Kolář, Vazač

Dokov – T. Sviny 0:6 (0:3)
Husa, Buřič 2, Kolář, Picek

Doubravice – Netáhla „B“ 5:0 (1:0)
Kolář 2, Fodora, Češka, Vazač

T. Sviny – Izogarant 7:3 (3:2)
Bahenský 3, Husa 2, Kačírek, Kolář – R. Tibitanzl, Tvaroh, Švarc

Hojná Voda – Netáhla „B“ 8:2 (5:0)
Záruba 4, Němec 2, P. Šulista, Stanka – Matějka, Schneider, ŽK 0:1 (Tříska)

Izogarant – Hojná Voda 2:7 (2:4)
R. Tibitanzl 2 – Záruba 4, Herzog, Stanka, Němec, ŽK 0:1 (Záruba)

2.okresní liga
Druhou ligu vede s plným počtem bodů béčko Demolice, kde se nevídaným střeleckým kouskem zatím pyšní loňský nejlepší střelec Milan Horák. Ten ve čtyřech zápasech dokázal již jednadvacetkrát zatížit konto soupeřů !!!! Překvapením tohoto kola bylo klopýtnutí Jávrů, kteří s Černým Bezem ukořistili pouhý bod.

Adamov – Archeus 2:10 (0:5)
Kolařík 2 – Vansa 4, Vařil, Pacholík 2, Chmátal, Tlachač, ŽK 1:0 (Tušl)

Archeus – Demolice „B“ 5:8 (1:3)
Vansa 5 – Horák 5, Bakalář 2, vlastní

Adamov – Tex.Color „B“ 5:2 (1:0)
Kolařík, Zayml 2, Tušl – Tupý 2, ŽK 1:0 (D. Nárovec)

Demolice „B“ – Orth.Med „B“ 6:3 (3:2)
Horák 6 – Sahan, Švercl, Síkora

Tex.Color „B“ – Rudolfov 5:1 (3:1)
Mendlík, Tupý, Jirotka, Jakubec, Beránek – Zachara

Orth.Med „B“ – Drahotěšice 6:0 (3:0)
Švercl 3, Síkora, Pešula, Bárta

Rudolfov – Izogarant „B“ 0:5 kont. (domácí se nesešli)

Drahotěšice – Playmakers 4:9 (2:7)
Cihla 2, Lískovec, J. Kokeš – Frdlík 4, Fošum, Hauser 2, Radosta, ŽK 0:1 (Fošum)

Izogarant „B“ – Jávři 2:8 (0:5)
Borovka 2 – Škarda 5, Šilha 2, Fodora

Playmakers – Labužníci 9:4 (4:2)
Fošum 3, Frdlík 2, Kapoun, Kamiš, Hlavinka, Hauser – Sodomka 3, Kolda

Jávři – Černý Bez 2:2 (1:1)
Kaločaj, Zimandl – Tyl, Princl

Labužníci – Černý Bez 7:2 (4:0)
Koňarík, Šísl, Kolda 2, Dvořák – Princl, Řáha

Zpracoval: Luboš Zabilka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5