FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


MLČENÍ DUTÝCH HLAV

21.11.2012, 01:55 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Přestože jsou naše komentáře dostatečně adresné a konkrétní, odpovědí se dočkáme jen málokdy. A pro současné vedení federace zároveň platí, že čím více papíru popíše, tím méně toho sdělí. Znovu opakujeme, že to, že současný pan předseda, Milan Semmler, cpe do našeho sportu své peníze, je čistě jeho problém a v žádném případě to neomlouvá tragický stav, který pod jeho vedením v ČFSF panuje.Podstatné na tom je to, že ty peníze necpe do české sálovky, do jejich soutěží, či do její struktury, ale do soutěží evropských či do svého mateřského družstva Chemcomexu Praha! A je to naopak ta česká členská základna, která musí přispívat na činnost jeho dutých hlav.
Přitom by vlastně měl být pan předseda rád, že ho upozorňujeme na nejrůznější nedostatky. Naposledy například na neaktuální (přesněji dva roky starý!!!) adresář týmů Celostátní ligy. Oceňujeme, že byl promptně zaktualizován hned následující den po našem upozornění. Rádi pana předsedu upozorníme i na jiné zvláštnosti. Například, že když předseda LK, pan Štancl (první dutá hlava), tak moc nutí kluby CL do webových prezentací, je zvláštní, že v adresáři družstev jsou aktivní weby uvedeny jen u Poličky a Zlína. Sám předseda LK jde tedy ostatním takovým příkladem, že stránky svého klubu zrušil. Opravdu zvláštní.

LK ještě pod vedením Luboše Vlnatého zavedla zveřejňování hodnocení rozhodčích delegáty. Škoda, že v tom pan Štancl nepokračuje (že by členům federace něco tajil?). Například v utkání Brno – Varnsdorf popsal delegát turnaje jednu situaci slovy: Na hřišti se začíná přiostřovat.Ve 32. minutě byl v brankovišti skluzem faulován domácí hráč, ale píšťalky obou rozhodčích zůstaly němé.“ Dodejme, že po tomto zákroku byl hráč Varnsdorfu odvezen na vyšetření do nemocnice. Nás by ale zajímalo, jaké bylo hodnocení rozhodčích Nepraše a Půčka delegátem Němečkem (druhá dutá hlava) a jak je možné, že nebyli za tak vážnou chybu potrestáni. Rozhodčí Nepraš je navíc znovu nominován k pískání již tento víkend a my můžeme samozřejmě spekulovat o spřízněnosti pražského delegáta a pražských rozhodčí.

Malá vsuvka: když už jsme u tohoto zápasu – za Brno dva hráči dostali žlutou kartu, ale ve výsledkové databázi jsou ještě nyní označeni zxxx. Že by slavná Semmlerova centrální matrika nefungovala (tento zápas se hrál JIŽ před třemi týdny!!!)?

O zoufalé práci pana předsedy Tiskové komise, pana Kosečka (třetí dutá hlava) jehož hlavní dovedností je práce s klávesami Ctrl+V a Ctrl+C, už píšeme dlouho. Místo něj by Milan Semmler mohl zakoupit cvičenou opici a nikdo by nic nepoznal. Petr Koseček totálně zazdil prezentaci na portálu Seznam.cz. Nejen, že se jeho články ztrácí mezi informacemi z konkurenčního Futsalu – FIFA, ale ony to ani tak nejsou jeho články, ale kopie zpráv delegátů. Opravdu trapné potom je, když tyto zprávy Petr Koseček překopíruje i se všemi překlepy a pravopisnými chybami ("síly docházeli"). Uznáváme, že takový Jarda Němeček není žádný pravopisný a gramatický lumen, ale od toho snad máme TK, aby zprávy upravila. Vůbec už nemluvíme o propadu návštěvnosti stránek ČFSF (poslední týden něco málo přes 300 přístupů za den, což je na sezónu tragický výsledek).

Ještě připomínáme staré a neaktuální znění dokumentu Povinnosti delegáta. Mít na stránkách dva roky starý a TEDY neplatný předpis je opravdu trapné, ale to by pan Bukovanský (čtvrtá dutá hlava) musel chápat, že předseda komise delegátů nemá jen za povinnost delegovat sám sebe na utkání CL (respektive dojet si někam pro peníze), ale spravovat i vše, co se činnosti této komise týká.

Je nám potěšením, že jsme panu Semmlerovi opět mohli poskytnout několik námětů na zlepšení práce ČFSF. Věříme, že se podle nich zařídí.

Pro jihočeský web je příjemným zjištěním, jak pozorně je partou dutých hlav M.Semmlera sledován a tak tradičně udělujeme souhlas tiskové komisi ČFSF se zveřejněním tohoto článku.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5