POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Ve vimperské hale padlo neuvěřitelných 62 branek!

20.11.2012, 09:20 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Během prvního dvoukola JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY padlo ve Vimperku během čtyř utkání neuvěřitelných 62 branek, ale i v českobudějovické hale Na sádkách se urodila docela zajímavá branková úroda. Výsledková tabulka je zkreslena kontumací utkání GROBÁKŮ, kteří se nedostavili na své premiréové vystoupení v nejvyšší krajské soutěži.

NETÁHLA České Budějovice - ORTH-MED České Budějovice 6:2
V úvodním utkání nejvyšší jihočeské soutěže se hrál se pěkný a rychlý futsal, ve kterém byli po celé utkání lepší Netáhla.

ORTH-MED České Budějovice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 5:7
Ačkoliv Strabag hrál v dost improvizované sestavě, když představil několik nováčků, předváděl od prvních minut jak se má hrát futsal a po celou dobu utkání měl nad svým soupeřem jasnou převahu.

NETÁHLA České Budějovice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 6:4
První poločas se hrál v režii Netáhel, pak ale mladíci ze Strabagu ztratili před zkušeným soupeřem ostych a v některých fázích druhého poločasu svého soupeře dokonce přehrávali a dotahovali nepříznivý stav. Netáhla ale prokázali svou zkušenost a utkání dotáhli do vízězného konce.

FK BIZONI České Budějovice - ZSO Hluboká n./Vlt. 1:3
Utkání se vyznačovalo bojem o každý metr s mírnou převahou hostů, kteří se dostali do vedení a své vítězství nakonec uhájili.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - TK RUMPÁL Prachatice 6:6
DYNAMO hrálo doma ve své hale a tak jeho hráči byli dobře namotivovaní. Začali dobře a celý zápas vedli. Prachatickému RUMPÁLU se ale podařilo v 38. minutě srovnat.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR České Budějovice 6:9
Domácí opět začali skvěle a ve 14. minutě již vedli 4:1, ale zkušeným hostům se podařilo výsledek otočit.

TK RUMPÁL Prachatice - DEMOLICE České Budějovice 6:6
RUMPÁL ve svém druhém utkání začal lépe, kdy se ujal vedení, ale dlouho mu to nevydrželo a hosté otočili stav. V druhém poločase to bylo jako na houpačce a utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou.

DEMOLICE České Budějovice - FC TEX COLOR České Budějovice 10:13
DEMOLICE zaskočila svého soupeře a v 18. minutě již vedla 7:1. Jenže hosté během 10 minut dokázali střelit 9 gólů!!! a otočili stav utkání ve svůj prospěch.