FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


DEMOKRACIE V ČFSF = DIKTATURA MENŠINY

3.11.2012, 19:01 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Minulý víkend jsme si mohli oddechnout. Nejen, že začal nový ročník Celostátní ligy, ale rozhovor webu ČFSF poskytnul předseda Ligové komise Martin Štancl, který byl do té doby nezvěstný. Byla by škoda, kdyby federace přišla o svého maskota. S obsahem rozhovoru je to už horší. Martin Štancl je bohužel nafoukaný a arogantní člověk a nedisponuje ani minimální dávkou sebereflexe. Pokud by tomu tak nebylo, těžko by mohl svou neschopnost (o CL se začal starat až někdy na konci srpna) svádět na druhé (v tomto případě na Bombarďáky Větřní a jejich šéfa Karla Klaboucha a asi i na tým z Jilemnice).

O úrovni pana Štancla svědčí mnoho věcí. Stačí se podívat na stránky federace. Povinnosti delegáta jsou na nich ještě z ročníku 2010/2011 a složení týmů jakbysmet. To se pak nemůžeme divit, že to s ligou vypadá tak, jak to vypadá. K čemu máme např. pětičlennou LK, když evidentně nikdo v ní nic nedělá (a takový pan Soukeník to ještě v klidu přizná, že na celostátní ligu celé léto z vysoka kašlal). Zajímavé i je, že klesá návštěvnost stránek ČFSF a pohybuje se i o víkendech, kdy se hraje CL, kolem 350 přístupů. Předseda Semmler by si měl uvědomit, že opravdu nejde o to, kolik jeho věrný lokaj Koseček okopíruje článků z jiných médií.

V naší dnešní glose se chceme zastavit ještě u jedné věci. Je jím nový kraj v ČFSF – kraj Jihomoravský. Milanu Semmlerovi se v osobě pana Prokeše (o jeho IQ svědčí už vyjadřovací schopnosti a (ne)znalost české gramatiky) povedlo sehnat dalšího poslušného člověka, který bude hlasovat tak, jak pan předseda pískne. Nemůžeme se pak divit, že budou schvalovány takové paskvily, jako Registrační nebo Disciplinární řád. A budou schvalovány i proti vůli krajů, které na rozdíl od pana Bradáče, Vitáska, Prokeše nebo slečny Zehrerové opravdu zastupují členskou základnu. V praxi to vypadá tak, že tři týmy přehlasují klidně sto týmů.

K lepší situaci by pomohlo, kdyby se sem tam sešel Výkonný výbor a věci se na něm předem prodiskutovaly. To ale je asi nad rámec představ současného předsedy, který po demokracii bažil do té doby, dokud se nestal předsedou, aby pak zavedl demokracii po semmlerovsku – tedy takovou demokracii, jejíž výsledky vždy vyhovují Milanu Semmlerovi a jeho věrným.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5