POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


ŽELEČSKÝ POHÁR 2012

20.7.2012, 12:16 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

V sobotu 21.7. 2012 v 8:30 hodin je výkop prvních utkání na Želečském poháru 2012. Zde přinášíme los skupin a časový rozpis utkání:

SKUPINA "A"
Želeč "35"
DŘEVÁCI TŘEBOŇ
KOALI S. Ústí
FOTBALOVÁ RADOST ČB

ROZPIS ZÁPASŮ
Želeč "35" X FOTBALOVÁ RADOST ČB 8:30
DŘEVÁCI TŘEBOŇ X KOALI S. Ústí 9:10
FOTBALOVÁ RADOST ČB X KOALI S. Ústí 9:30
Želeč "35" X DŘEVÁCI TŘEBOŇ 9:50
DŘEVÁCI TŘEBOŇ X FOTBALOVÁ RADOST ČB 10:30
KOALI S. Ústí X Želeč "35" 11:10

SKUPINA "B"
P+P Želeč
GROG TEAM
Frank trade ČB
GRANDE TÁBOR

ROZPIS ZÁPASŮ
P+P Želeč X GRANDE TÁBOR 8:30
GROG TEAM X Frank trade ČB 8:50
GRANDE TÁBOR X Frank trade ČB 9:10
P+P Želeč X GROG TEAM 10:10
GROG TEAM X GRANDE TÁBOR 10:50
Frank trade ČB X P+P Želeč 11:10

SKUPINA "C"
FC BARSA
Röchling team
DS SPORT SOBĚSLAV
MRTVOLA TEAM

ROZPIS ZÁPASŮ
FC BARSA X MRTVOLA TEAM 8:30
Röchling team X DS SPORT SOBĚSLAV 8:50
MRTVOLA TEAM X DS SPORT SOBĚSLAV 9:30
FC BARSA X Röchling team 10:10
Röchling team X MRTVOLA TEAM 10:30
DS SPORT SOBĚSLAV X FC BARSA 10:50

SKUPINA "D"
B TEAM
BAD BOYS Tábor
FC BUFFALO
DYNAMO SOBĚSLAV

ROZPIS ZÁPASŮ
B TEAM X DYNAMO SOBĚSLAV 8:30
BAD BOYS Tábor X FC BUFFALO 8:50
DYNAMO SOBĚSLAV X FC BUFFALO 9:30
B TEAM X BAD BOYS Tábor 10:10
BAD BOYS Tábor X DYNAMO SOBĚSLAV 10:30
FC BUFFALO X B TEAM 10:50

SKUPINA "G"
Hasiči Želeč
1. FC DINOSAUŘI
CHUŤ FRANCOUZSKÉHO SÝRA
7 STATEČNÝCH TÁBOR
FC Friends SOBĚSLAV

ROZPIS ZÁPASŮ
1. FC DINOSAUŘI X FC Friends SOBĚSLAV 8:30
CHUŤ FRANCOUZSKÉHO SÝRA X 7 STATEČNÝCH TÁBOR 8:50
Hasiči Želeč X 1. FC DINOSAUŘI 9:10
FC Friends SOBĚSLAV X CHUŤ FRANCOUZSKÉHO SÝRA 9:30
7 STATEČNÝCH TÁBOR X FC Friends SOBĚSLAV 9:50
CHUŤ FRANCOUZSKÉHO SÝRA X Hasiči Želeč 9:50
Hasiči Želeč X 7 STATEČNÝCH TÁBOR 10:10
1. FC DINOSAUŘI X CHUŤ FRANCOUZSKÉHO SÝRA 10:30
7 STATEČNÝCH TÁBOR X 1. FC DINOSAUŘI 10:50
FC Friends SOBĚSLAV X Hasiči Želeč 11:10

SKUPINA "F"
REAL ÚSTRAŠICE
ÚŽASŇÁKOVI
PRAŽSKÝ KURVY
BANÍK MANTOV
FC Pivní (Vý)Květ Žatec
ROZPIS ZÁPASŮ
ÚŽASŇÁKOVI X FC Pivní(Vý)Květ 8:50
PRAŽSKÝ KURVY X BANÍK MANTOV 9:10
REAL ÚSTRAŠICE X ÚŽASŇÁKOVI 9:10
FC Pivní (Vý)Květ X PRAŽSKÝ KURVY 9:30
BANÍK MANTOV X FC Pivní(Vý)Květ 9:50
PRAŽSKÝ KURVY X REAL ÚSTRAŠICE 9:50
REAL ÚSTRAŠICE X BANÍK MANTOV 10:10
ÚŽASŇÁKOVI X PRAŽSKÝ KURVY 10:30
BANÍK MANTOV X ÚŽASŇÁKOVI 10:50
FC Pivní (Vý)Květ X REAL ÚSTRAŠICE 11:10

Postup:
skupina A - B - C - D z 1. a 2. místa
skupina E-F z 1-3. místa
dále nejlepší 2 týmy na 3. místě ve sk. A-B-C-D



Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5