FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


VYHODNOCENÍ JIHOČESKÝCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2011/12

31.5.2012, 11:50 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

VYHODNOCENÍ JIHOČESKÝCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2011/12
V Jihočeském kraji se ve futsalových soutěžích v ročníku 2011/12 představilo celkem 53 družstev. Hrají se zde tři celokrajské soutěže (muži, veteráni a ženy), okresní ligy v Českých Budějovicích a Prachaticích a dále se zde hraje postupová soutěž Český pohár.
Kompletní výsledky všech jihočeských soutěží včetně konečných tabulek najdete v úseku: VÝSLEDKY.


JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA
Systém soutěže: dvoukolově každý s každým + play off
1.TK RUMPÁL Prachatice 
2.FC TEX COLOR České Budějovice "A" 
3.NETÁHLA České Budějovice "A" 
4.DEMOLICE České Budějovice "A" 
5.SFINGA České Budějovice 
6.ORTH-MED České Budějovice "A" 
7.DYNAMO JELIMANI Vimperk 
8.Zřejmě slušnej oddíl Hluboká n./Vlt. 
9.FK BIZONI České Budějovice 
10.SK STRABAG LUBRYCO Prachatice  
 
Tabulka střelců:
1.Sulek Jan FC (TEX COLOR)  43 branek
2.Horák Milan (DEMOLICE)  35
3.Šefčík Jindřich (NETÁHLA) 31

Nejlepší hráč:
Dobal Vladimír (NETÁHLA), Sulek Jan (TEX COLOR), Horák Milan (DEMOLICE)
Nejlepší brankář:
Pešula Vít (ORTH-MED), Halamka Jiří (BIZONI), BAUER Stanislav (TK RUMPÁL)
Objev: Halámka Jiří (BIZONI)
Osobnost: Wimberský Václav (TK RUMPÁL)

ALL STAR: Pešula Vít (ORTH-MED)
Dobal Vladimír (NETÁHLA), Ryšánek Kamil (TK RUMPÁL), Sulek Jan (TEX COLOR), Pouzar Radim (SFINGA)

1. OL ČESKÉ BUDĚJOVICE
Systém soutěže: dvoukolově každý s každým
1.ŽP Božolé 1987 České Budějovice 
2.FC Leges České Budějovice 
3.Sokol Lišov 
4.Trhové Sviny 
5.FC Hojná Voda 
6.Netáhla České Budějovice "B" 
7.FC IZOGARANT "A" České Budějovice 
8.DOKOV České Budějovice 
9.FC Doubravice "A" 
10.SSC WILD-BOARS Drahotěšice "A" 

Tabulka střelců:
1.Winkler Lukáš (FC Leges)   41 branek
2.Kovačičín Jan (ŽP Božolé 1987)  27
3.Tibitanzl Roman (FC IZOGARANT)  22

2. OL ČESKÉ BUDĚJOVICE
Systém soutěže: dvoukolově každý s každým
1.FC Strojírna Honner
2.ORTH-MED České Budějovice "B" 
3.FC Doubravice "Jávři" 
4.Rudolfov 
5.Demolice České Budějovice "B" 
6.FC Tex-Color České Budějovice "B" 
7.FC IZOGARANT "B" České Budějovice 
8.ARCHEUS CB České Budějovice 
9.Adamov 
10.Černý Bez České Budějovice 
11.SSC WILD-BOARS Drahotěšice "B" 

Tabulka střelců:
1.Horák Milan (Demolice)  54 branek
2.Novák Aleš (Rudolfov)  45
3.Vaněček Jan (Rudolfov)  35

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA
Systém soutěže: dvoukolově každý s každým + play off
1.BTK RUMPÁL Prachatice 
2.1.FC CANDÁT Prachatice 
3.SOKOL Lhenice 
4.MSK BOHEMIA Prachatice 
5.FC NORTON Prachatice 
6.FAUN BK Zbytiny 
7.FC CANDÁT Prachatice 
8.CHROUSTI Chroboly 

Tabulka střelců:
1.Brzobohatý Pavel (BTK RUMPÁL)  32
2.Pořádek Roman (SOKOL)  29
2.Zábranský Vít (BTK RUMPÁL)  29
3.Mráz Václav (MSK BOHEMIA)  22
3.Staněk Libor (BTK RUMPÁL)  22
3.Vávra Tomáš (FAUN BK) 22

Nejlepší hráč: Růžička Jiří (1. FC CANDÁT)
Nejlepší brankář: Hopfinger Josef (BTK RUMPÁL)
Objev: Mráz Václav (MSK BOHEMIA)
Osobnost: Pořádek Pavel (SOKOL)

ALL STAR: Hopfinger Josef (BTK RUMPÁL)
Růžička Jiří (1. FC CANDÁT), Brzobohatý Pavel (BTK RUMPÁL), Pořádek Roman (SOKOL), Mráz Václav (MSK BOHEMIA)

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA VETERÁNŮ 40+
Systém soutěže: dvoukolově každý s každým
1.BOTAFOGO Srubec 
2.1. FC CANDÁT Prachatice 
3.NETÁHLA České Budějovice 
4.FC PĚČNOV 
5.LAZIO Český Krumlov 
6.ARCHEUS České Budějovice 
7.VYŠEHRAD XXL Český Krumlov 

Tabulka střelců:
1.Adam Jan (BOTAFOGO)   25 branek
2.Račák Miroslav (BOTAFOGO)  23
3.Suchý Radek (1.FC CANDÁT) 14

Nejlepší hráč: Zbyněk Ginzel (LAZIO)
Nejlepší brankář: Zdeněk Vařák (BOTAFOGO)
Na mistrovství ČR veteránů postoupilo družstvo BOTAFOGO a stalo se mistrem ČR pro rok 2012.

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA ŽEN
Systém soutěže: dva turnaje jednokolově každý s každým
1.FK Bohemia Tábor 
2.TJ Hradiště 
3.JAFA Protivín 
4.TJ Blatná
5.FC ŠUMAVA Frymburk 
6.SK Větřní 

Nejlepší hráčka: Polívková Markéta (FC Šumava)
Nejlepší brankářka: Doubková Eva (FK Bohemia)

ČESKÝ POHÁR

ČESKÉ BUDĚJOVICE
1.ARCHEUS CB České Budějovice 
2.FC Doubravice "A" 
3.FC IZOGARANT "A" České Budějovice 
4.FC Leges České Budějovice 
5.Adamov 
6.FC Doubravice "Jávři" 
7.ORTH-MED České Budějovice "B" 
8.FC Strojírna Honner České Budějovice 
9.Černý Bez České Budějovice 
10.SSC WILD-BOARS Drahotěšice "A" 

PRACHATICE
1.BTK RUMPÁL Prachatice 
2.SOKOL Lhenice 
3.MSK BOHEMIA Prachatice
4.CHROUSTI Chroboly  

JIHOČESKÉ FINÁLE
1.ORTH-MED České Budějovice "A" 
2.TEX COLOR Č.Budějovice 
3.BOMBARĎÁCI Větřní 
4.TK RUMPÁL Prachatice "A" 
5.BTK Rumpál 
6.ARCHEUS Č.Budějovice 
Do Národního finále Českého poháru postoupila družstva na 1. a 2. místě, kde družstvo ORTH-MED skončilo na druhém místě.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5