FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


BÁJEČNÍ SEMMLEROVI MUŽI S PRSTY NA KLÁVESNICI

14.5.2012, 13:57 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Kdo seje vítr, sklízí bouři, naznačil naší redakci předseda ČFSF- M. Semmler. Chápejme to jako vyhrožování, že nepohodlní můžou být odstraněni, ostatně jak pan předseda ve svém sdělení oznámil: on to (českou sálovku) platí, tudíž on i jeho nejbližsí můžou porušovat řády a stanovy jak se jim zlíbí! Touto větou tak definitivně končí demokratické poměry v ČFSF, po kterých kdysi současný předseda volal, dokud se podvodem nestal předsedou.

Nikdy bychom nesnižovali zásluhy Milana Semmlera o náš sport. Naopak, jeho entuziasmus je všeobecně známý. Nicméně pokud chce lhát a porušovat základní normy ČFSF, budeme na to dále upozorňovat a jeho vyhrožovaní nás v tom neodradí. Chápe-li Semmler celou situaci tak, že si českou sálovku koupil, je nám jeho i federace líto, ale to je tak vše.

Milan Semmler nyní lže, jako když tiskne a to ať už v případě Miroslava Harvalíka, kterého J. Bukovanský NEPŘIPUSTIL na školení delegátů a rozhodčích, či v případě Pavla Šilhána, kterému Martin Štancl ZAKÁZAL dát rozhovor našemu webu při ME 21 ve Španělsku. Oboje se dá celkem lehce doložit, zrovna tak to, že o tom Semmler věděl! Nás zaujala ale hlavně pasáž, kde Semmler mluví pravdu, když píše o tom, jak do internetové diskuze na webu ČFSF vstupoval před několika lety Luboš Vlnatý. Semmler tady sice říká pravdu, nicméně jen velmi omezenou a hlavně jen to, co se mu hodí. Proto jsme se rozhodli podrobit databázi diskusních příspěvku na webu ČFSF v období cca 2007 – 2009 podrobnější analýze.

Vyplývá z ní i to, že v diskuzi pod přezdívkami „nezávislý VČ pozorovatel“ a „reskátor“ vystoupil i Luboš Vlnatý. Pod těmito přezdívkami však z celkové počtu analyzovaných příspěvků 2441 vložil jako „nezávislý VČ pozorovatel“ celkem pouhé tři příspěvky a jako „reskátor“ 7. Většinou to však byly reakce ironizující diskusní příspěvky, které vedli jiní lidé. A kteřípak to asi tak byli? Kupodivu lidé, kteří po zvolení Semmlera předsedou ČFSF získali významné funkce ve vedení ČFSF- Vitásek, Koseček, Soukeník a Štancl!

Pojďme si tedy připomenout a to včetně IP adres, kdo nás tehdy na diskuzi nejvíce zásoboval:

Pod IP adresou 212.111.10.77 to byli hned čtyři přispěvatelé (ale jen jeden člověk), a to: v.vitasek, keř, office, a ferda.Je to opravdu jen náhoda, že vše míří k současnému místopředsedovi ČFSF Vladimírovi Vitáskovi? Inu není. Zajímavé také je, že office a keř ještě dále používali i IP adresu 85.70.240.141 a ferda a office také 89.102.183.61 – tu ale používal i další anonymní přispěvatel: timur. Pořád to ale ještě není vše, z adresy 89.102.180.196 se dále hlásil timur a spolu s ním t.vitasek a opět v.vitasek. A dále z adresy 195.178.88.232 Semi, timur, tomas.vitasek. Semi ještě dále používal adresu 213.192.4.138, kterou s ním sdílel i jsou (pro neznalé se jedná o pana Soukeníka, nyní člena LK). Tito všichni (celkem tedy dva až tři lidé) se snažili vytvořit dojem, že jsou jakési vox populi. No a to pod přezdívkou „kos“ pak tyto přispěvatele ještě doplňuje jeden provinční redaktor ze Slavičína. Celá diskuze tak byla pod taktovkou pár lidí ze Zlínska a okolí, které čítá velmi širokou členskou základnu v počtu 10-15 lidí, kteří několika tisícům členů registrovaných v ostatních krajích chtějí určovat, co je správné a co ne!

Pojďme si ještě probrat, kolik příspěvků pod těmito přezdívkami databáze eviduje:

OFFICE - 251x
KEŘ - 81x
FERDA - 59x
TIMUR - 61x
SEMI - 56x
KOS - 137x
JSOU - 150x

Takže jen sám současný místopředseda ČFSF – Vladimír Vitásek zaslal pod různými přezdívkami více jak 400 anonymních příspěvků z několika adres, což je docela slušný výkon!

Pro úplnost jak se dále vyvíjela situace s diskusním fórem české sálovky musíme doplnit osobu Martina Štancla, který těmto lidem po převedení diskuze na webu ČFSF do formátu „ptejte se“ (což znamenalo neanonymní diskuzi) vytvořil prostor na stránkách svého klubu, kde pánové Vitásek, Koseček, a Soukeník opět přispívali a přispívají skryti pod dalšími a dalšími přezdívkami: Chocholoušek, info, Doktor Watson, Sherlock Holmes, jsou, kos, Rumbakoule, ..., a tak si i Štancl svou odměnu (post ve vedení ČFSF) od současného předsedy vysloužil také. Všichni zmínění na jeho diskuzi ochotně přešli a pokračují v urážení či vytváření pseudokauz tak, jak to předtím dělali na stránkách federace, kde byly jejich invektivy nejvíce namířeny na pány Brabce, Vlnatého, Říhu a manžele Suchánkovi.

Když si s odstupem času pročítáme příspěvky zmíněných pánů, asi bychom především panu Vitáskovi měli doporučit urychlené vyhledání psychiatrické pomoci. Takového chameleónství, jakého v diskuzi dosáhl on, nemůže být duševně zdravý člověk schopen. Sám sebe napadá pod jednou přezdívkou, sám sebe se zastává pod přezdívkou jinou, v jednom příspěvku se pod jednou ze svých přezdívek ptá a následně v druhém si pod jinou sám sobě odpovídá a ve třetím příspěvku pod dalším nickem s těmi svými předchozími ještě polemizuje. Jednomu by se z toho zamotala hlava, ale našemu všehoschopnému panu Vitáskovi ne.

Vzhledem k podvodu, který v průběhu svého šéfování CL udělal Martin Štancl (ve spolupráci s Němečkem) a který se Semmler tak vehementně snaží zakrýt a odvést pozornost jinam, zakončíme náš článek citátem jednoho příspěvku z období roku 2009, ve kterém Štancl odpovídá výše uvedeným diskusním přispěvatelům:

Martin Štancl
to “kos“
to “jsou“:
Vadí mně, že je pan Vlnatý spojen s klubem i vedením soutěže, zmiňuji se o tom i ve svém rozhovoru v aktualitách. A třeba že jako “jsou“ si myslím (doufám), že zmíněné rozhodnutí neovlivnil, nejhorší je že už se díky této situaci nad tím musíme zamýšlet.


Jakoby Martin Štancl již tenkrát mluvil sám o sobě. A to zde v osobě pana Štancla mluvíme o podvodu, jaký nemá v historii české sálovky obdoby!

Tímto tradičně dáváme svolení Tiskové komisi ČFSF ke zveřejnění tohoto článku na oficiálních stránkách ČFSF (velká škoda, že toho nikdy nevyužije) a věříme, že o něm bezodkladně, ale opravdu bezodkladně bude informovat předsedu Ligové komise.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5