FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


1.OL České Budějovice - sobotní výsledky

5.3.2012, 08:42 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Netáhla Č.Budějovice "B" - FC Hojná Voda 3:0 (1:0)
Velice zajímavé útkání, ve kterém měl jasnou převahu hostující tým, ovšem jeho střelecká nemohoucnost a také fantastický brankář domácích Berit způsobily Hojné Vodě šok v podobě porážky.
Trhové Sviny - FC Hojná Voda 3:8 (3:3)
Dramatické derby ve kterém domácí až překvapivě hladce podlehli hostům. Ti si naopak svou kombinační hrou až do brankového vyústění zajistili zaslouženě tři body a napravili tak dojem ze svého prvního zápasu, kdy se neprosadili.
FC Doubravice "A" - Netáhla Č.Budějovice "B" 0:3 (0:1)
I svůj druhý zápas Netáhla vyhrála a to dokonce stejným výsledkem a opět v tom měl prsty jejich brankář. Nutno však podotknout, že domácí začali zápas pouze ve 3 hráčích ale ani tak se nevzdali a bojovali a když dorazil 4 hráč do pole měla se Netáhla co otáčet aby své vedení uhájila.
Trhové Sviny - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 3:4 (1:2)
Souboj mezi tými o první místo byl velice napínavý a dramatický. Sviny věděli, že jen výhra jim zaručí ještě naději na prvenství v soutěži, ale i Hosté si byly vědomi důležitosti zápasu a tak jsme sledovali rychlé a důrazné utkání bez záludností. Fotbalovost převládala na straně Božolé, kteří nakonec utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce a získat důležité 3 body.
Sokol Lišov - FC Doubravice "A" 4:3 (4:1)
Zápas měl jasného favorita a domácí podle toho i začali. Díky klopítání soupeřů z čela tabulky měly ještě reálnou šanci bojovat o stupně vítězů a první poločas jejich cíle jasně ukázal. Na hřišti dominovali a jen díky brankáři a vychýlené mušce bylo skóre "jen" 4:1 v tom druhém ovšem Lišov zcela přestal běhat a hrát svůj fotbal a zle se mu to mohlo vymstít. Hosté hrající už druhý zápas bez střídání dokázali postupně manko smazávat a nutno podotknout i když to nedotáhli až do konce remíza by zápasu za jejich snahu a bojovnost rozhodně slušela.
DOKOV Č.Budějovice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 0:10 (0:4)
Hráči Božolé hnáni vydinou obhajoby titulu do utkání vlétli ve velkém stylu a nasazené tempo drželi po celý průběch zápasu a tak není divu že branky na jejich kontě narůstali až na pomyslnou desítku. Zcela zasloužené vysoké vítězství.
FC IZOGARANT "A" Č.Budějovice - Sokol Lišov 5:2 (2:0)
Hosté byly fotbalovější a lepší ovšem zatímco oni pouze trefovali brankovou konstrukci domácí jim uštědřili lekci z produktivity. Konečný výsledek je krutý pro Lišovské vzhledem k předvedené hře.
FC Leges Č.Budějovice - FC IZOGARANT "A" Č.Budějovice 6:3 (2:1)
Jasný favorit utkání nenechal nikoho na pochybách a po celý zápas dominoval a udržoval si mírné vedení až do samotného konce a získal zaslouženě 3 body.
FC Leges Č.Budějovice - SSC WILD-BOARS Drahotěšice "A" 9:0 (4:0)
V posledním zápase sezony obstaral favorizovaný leges pro zbilé přihlížející golové představení a nedal poslednímu celku tabulky nejmenší šanci a jasně zvítězil.
DOKOV Č.Budějovice - SSC WILD-BOARS Drahotěšice "A" 2:3 (1:1)


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5